Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Cała Naprzód!

Cała Naprzód!

<i><font color="#eeeeee">(obwieszczenie z czasów Tawerny)</font></i><br><br> Plany rozwojowe dotyczące zaaplikowania funkcji interaktywnych w innych serwisach Jaskini Behemota nabierają coraz realniejszych wymiarów. Dlatego <b>zmianie ulega sposób logowania się</b>.

Kto się nie przyjrzy to nawet tej zmiany nie zauważy :)
Kto się jednak przyjrzy zauważy, że:
- adres strony logowania to heroes.net.pl a nie tawerna.heroes.net.pl jak dotąd
- strona zatytułowana jest "Jaskinia Behemota - logowanie" a nie "Tawerna 'Pazur Behemota' - logowanie" jak dotąd

Co z tego wynika?
1. Po zalogowaniu w waszych komputerach zapisane zostaną cookie (malutkie pliki identyfikacyjne), które będą wysyłane przez wasze przeglądarki przy prośbie o każdą stronę w domenie heroes.net.pl i jej poddomenach (arena,h3,h4,tawerna). Wszyscy, zalogowani powinni się więc wylogować (jednorazowo) przy użyciu koniecznie! tego linku: <a target=_top class=or href="http://tawerna.heroes.net.pl/logowanie.php?serwis=0&out=1">WYLOGUJ Z TAWERNY</a>, bo ich logowania do Tawerny są niewidoczne dla Areny i innych serwisów.
2. Do tej samej strony logowania będzie można się wkrótce (mam nadzieję) dostać z dowolnego z serwisów oraz ze strony głównej portalu.

Pierwszą funkcją interaktywną w inych serwisach będą zapewne stoliki - rozstawione tam na adekwatne tematy. Na przykład Arena zamierza otworzyć swoje podwoje na Rady Mistrzów i Wyzwania.

Zainteresowanych uzyskaniem konta w Jaskini Behemota zapewniam, że ścisłe reguły przyznawania kont, już wkrótce (po ostatecznym ich uzgodnieniu przez Radę) znajdą się na stronie <b>U progu</b>.

<b>A w Tawernie kolejna funkcja dla Minstreli</b>: możecie odpowiadać na wszystkie komentarze dotyczące waszych opowieści - wasze odpowiedzi będą wyróżnione innym kolorem i doczepione do komentarzy, których dotyczą (identycznie jak moje odpowiedzi na komentarze)!

Dnia 15 lutego 2002, 0:00, Bard WWalker

Komentarze dla tej nowiny zostały wyłączone. O przyczynę pytaj Wysoką Radę.