Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Stare sekcje pączkują przygotowując miejsce nowym!

Stare sekcje pączkują przygotowując miejsce nowym!

<i><font color="#eeeeee">(obwieszczenie z czasów Tawerny)</font></i><br><br> Dziś drobne sygnały większych zmian:

Sekcję <b>Perełki z życia Jaskiniowców</b> przemianowałem na krótsze <b>Wydarzenia Jaskini</b>. Stoliki tam umieszczone będą aktywne tylko okresowo - w okresie "okołowydarzeniowym". Potem zostaną zamknięte i stanowić będą historyczną pamiątkę najciekawszych zdarzeń z życia Jaskini. Kto będzie czujny i zdąży ten zapisze się w historii Jaskini na trwałe :) W najbliższym czasie otworzę tam stolik <b>Zlot Mazowiecki</b>, w którym, mam nadzieję, wypowiedzą się jego uczestnicy oraz postaram się skonstruować archiwalny stolik <b>Zlot Podkarpacki</b>. Stoliki <b>Urodziny jOjOvica</b> oraz <b>Odwiedziny czarodziejki Cyry</b> jako archiwalne już od dawna zostały dziś zamknięte.

W najbliższym czasie otwarta zostanie trzecia sekcja stolikowa w Tawernie zatytułowana <b>Gorące Dysputy</b> - tamtejsze stoliki najbardziej będą przypominały forumowe pod tym względem, że motywem przewodnim będzie po prostu temat rozmowy a nie wydarzenie czy opowieści Minstreli. Tematy jednak będą starannie wyselekcjonowane a język będzie obowiązywał tawerniany czyli stylizowany na epokę.

Spostrzegawczy mogą też zauważyć zmiany w wyglądzie i opisie sekcji <b>Rada Starszych</b>. Rada zmienia nieco swoją funkcję - staje się organem legislacyjnym, czyli decydującym co i jak będzie publikowane w portalu. W tej chwili powstaje drugi organ (wykonawczy) - <b>Kwatera Główna</b>, który będzie skupiał właściwych twórców: webmasterów serwisów, redaktorów działów, i animatorów sekcji. Niedługo sekcja im poświęcona ujrzy światło dzienne i tam będą umieszczone opisy, kto jaką część portalu prowadzi.

Dnia 18 lutego 2002, 0:00, Bard WWalker

Komentarze dla tej nowiny zostały wyłączone. O przyczynę pytaj Wysoką Radę.