Imperium

TODO Zmniejszyć!

Czcionka zmieniona - forum stało się strasznie wielkie ;/
Zmniejszcie tą czcionkę o kilka pikseli, nie zaszkodzi a forum nie będzie takie gigantyczne.
IMO mogłoby wyglądać tak jak po ctrl + scroll w dół.
//
TFU! Scroll w górę, nie w dół.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.06.2006, Ostatnio modyfikował: Tarnum


MonoKOK is always watching.

Hehe - to zależy jak duży sie ma monitor i od jego rozdzielczości - fakt można by ją pomniejszyć i ja przy 17' lcd i rozdzielczości 1280 x 1024 chyba dałbym radę wszystko przeczytać. Może to nie tylko czcionki są winne, ale te spore puste przestrzenie praktycznie wszędzie - nawet na przyciskach w formularzach... Ale i te ostatnie z kolei ułatwiają trafienie w nie i nawigację - zwłaszcza przy dużych rozdzielczościach... No i zrobiłem ze swojego posta masło maslane :P


Pióro bywa ostrzejsze od miecza...

Właśnie o tym miałem pisać. Czcionka od 11 w dół jest nieczytelna przy wyższych rozdzielczościach, a sporo osób takich używa.

Tutaj rozwiazaniem byłoby wybór arkusza styli w profilu. Tzn. wybór wersji strony, w zależności od rozdzielczości.


Voices from underground, whispers of freedom...

No ja używam 1024x768 i jest koszmarnie. W oknie przeglądarki mieszczą się 2 posty :/


MonoKOK is always watching.

Wersja z Georgią była.. hym.. lepsza. Ładniejsza.


Earth is full. Go home.

Tar, nie przesadzaj. Chyba nie widziałeś co to znaczy że coś wygląda koszmarnie na ekranie monitora...

Mi się podoba jak jest, z jednego prostego powodu - forum nie męczy. Nie męczy oczu przede wszystkim. Spora czcionka, dobrze skontrastowane tła (nie licząc teko białego przy dodawaniu postów i ich edycji, ale o to pomęczę MiBa w najbliższym czasie ;) ). Co to przeszkadza że mieszczą się jednorazowo dwa czy trzy posty? Od tego jest scroll w myszce.

Uwierz mi, jeśli siedzisz dłużej niż cztery godziny bez przerwy przy kompie, to jest to zbawienie. Ja z przerwami na jedzenie siedzę ostatnio nawet po 12-16 godzin, więc napewno będę przeciwny jeśli chodzi o zmniejszenie wszystkiego.

Moim skromnym zdaniem dobrze jest jak jest. No może tak jak Hexe wspomniała, można by zmienić czcionkę. Coraz mniej ludzi używa 800x600, więc po co pchać się w miniaturyzację.

Nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach niektórzy ludzie sami chcą się nabawić wad wzroku...


Voices from underground, whispers of freedom...

Heh... nie idzie dogodzić...
Ja miałem osobiste prośby o zmieną czcionki na bezszeryfową oraz zwiększenie jej rozmiaru.
Coś się nie podoba? Zróbta własny arkusz CSS - się podepnie jako alternatywny :P
(ew. zróbcie i przepnijcie w przeglądarce - Opera i Fx na to pozwalają, jak reszta - nie wiem).

Zaś formularz to zupełnie inna bajka - jak zrobiłem 3 miesiące temu proste ostylowanie,
tak do dziś nie chce mi się nad tym siąść i poprawić - ma ktoś ochotę się pobawić?

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Hym, pod Konqiem tytuły topiców są niesamowicie wielkie..


Earth is full. Go home.

U mnie pod Konqueror'em 3.3.2 jest wszystko dobrze.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.06.2006, Ostatnio modyfikował: Val Gaav


Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !