Imperium

Czy da się jakoś zmodyfikować Heroes'ów II?

Założyłem temat, ponieważ jestem ciekawy czy mogę przerobić Angielską wersję gry na Polską, oraz zmienić muzykę lub niektóre dźwięki...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.06.2006, Ostatnio modyfikował: Crazy


Grób:

Jakżeś płytki grobie,
O jakżeś.
Jak kałuża łez wylana,
Na pogrzebie tyrana.

hmmm... z wersją językową to nie wiem, a co do dźwięków - może wystarczy podmienić pliki? ale niestety - gra jest uruchamiana z płyty i tam jest muzyka.


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

Hmmm... będe musiał posprawdzać katalogi, może da się zmodyfikować HoMM II jakoś bardziej niż sobie to wyobrażam.


Grób:

Jakżeś płytki grobie,
O jakżeś.
Jak kałuża łez wylana,
Na pogrzebie tyrana.

Nie rozumiem po co chcesz zmieniać wersję językową skoro istnieje wersja polska :)


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

niestety nie każdy posiada polską wersję (np do CD-Action dodano H1 po angielsku). no a muzyki zmieniać sie nie da...


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

To mogłoby być ciekawe ;) Próbowałeś rozpracować Heroesków jakimiś programami w stylu Reshack?


Nosce te ipsum...

Witaj, Bubbi, dawno żem Cię tu nie widział.
Co do tego Reshacka - mógłbyś przybliżyć, cóż to za ustrojstwo? Osobiście sam chciałbym uzyskać trochę muzyki z H1 :)


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

Tzn ja tam się do hakerów nie zaliczam :) A w necie np tak opisują ten program: http://www.download.net.pl/2897/Resource-Hacker/


Nosce te ipsum...

a mnie z koleji interesowałoby dodawanie nowych jednostek i modyfikowanie statystyk... jest to możliwe?


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

O ile dałoby się pewnie zmienić statystyki, to nikt chyba nie ma zamiaru grzebać w skompilowanym kodzie gry dla dodania jednostki. Inna sprawa, że musi być animacja tej jednostki.