Imperium

HoMM Online

Jesteś zainteresowany HoMM Online?

  • Jasne, kocham gry online
  • Nie. HoMM Online to nie dla mnie wolę tradycyjne Herosy

Ot taki temacik ogólny narazie :-) Jak byście widzieli tą grę, czy powinna być płatna ( tzw. abonament ) czy darmowa?
Może macie jakieś info na temat tej gry?;-)
Szczerze mówiąc bardzo mało wiem o tej grze.....nawet nie wiem czy to ma być coś w stylu WoW, czyli MMO czy może coś innego....


HVI moderator

Chińska strona HoMM Online
Czeska strona z większością materiałów dostępnych w sieci

A z plotek co słyszałem, to wynika, że Ubisoft niechętnie patrzy na "zapożyczenia" materiałów z HV.
I jeszcze jedno - Ubisoft w Urzędzie Patentowym w USA przedłużył wszelkie formalności związane z terminem (zarejestrowanym jeszcze przez 3DO) World of Might and Magic.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.02.2007, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Po pierwsze: Chcialbym, aby ta gra powstała ;)
2: Oczywiście bez abonamentu, lecz tak jak w GuildWars tylko opłatę za grę(ew. dodatki).
3: Miło by było, gdyby istniały światy na zasadzie Nacja vs. Nacja, czyli Akademia vs. Inferno itp.
I to chyba tyle ;)


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Ja czekam z niecierpliwością, może Ubisoft się wku...rzy i będa musieli zrobić grę w starym universum!


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

O ile wiem projekt został zawieszony w 2005, a sama gra miała być przeznaczona tylko na rynek chiński... :( Zresztą i tak by się nie sprzedała -- za duża konkurencja ze strony WoW i Guild Wars.


Play the middle if you want to survive.

Tu możecie zobaczyć filmik z Heroes ONLINE
http://www.youtube.com/watch?v=jFEuDU43TpI

Czyżby Heroes w 3D bez możliwości obracania kamerą a rzut taki jak w Heroes III?


Change your destiny!

A cóż to takiego? Wygląda obiecująco - poczułem nawet odrobinę klimatu, ot taka informacja dla twórców H5 - jak należy robić animacje by były dynamiczne.

Btw: sam już nie wiem co się dzieje z tą serią. Nie wyobrażam sobie Heroes Online w takiej postaci, może to filmik z H6? (mało prawdopodobne)


Play the middle if you want to survive.

Ten filmik co to post pod ^ ... to chyba Chisnki heroes ;)

Bo na 3 to mi sie nie widzi ale podobny rzut kamery owszem.

Jak chcecie zobaczyc fajny filmik z ligi ;) pchar ciemnosci to na lidze heroesa kiedys na forum byl link Black Mosses vs juz nie pamietam kto :p I po ciezkich bojach wygral Black

To jest filmik ukazujący walkę w HoMM Online - dość stary już.

Sam projekt ma własną stronę, ale nigdy nie udało mi się na nią wejść :(

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

Sam projekt ma własną stronę, ale nigdy nie udało mi się na nią wejść :(



No i się zaczęło - tak jak napisałeś w wiadomości na stronie głównej trwają zapisy na betę. Ech, cienko to widzę, znając azjatów stworzą jakąś profanację tego tytułu.