Imperium

TODO Rejestracja

Ponieważ nie zauważyłem czytając post (co było trudne w moim biednym Avancie), zabronienia pisania w temacie, stąd pojawia się pytanie nawiązujące do Twojej wypowiedzi.

Jak dobrze zrozumiałem, jesteś zwolenikiem zarchiwizowania poprzednich wypowiedzi, z czym również się zgadzam, gdyż było by to nawiązanie do nowej epoki, okresu w Imperium. Jednak ciekawi mnie czy zostanie stworzony podobny podział forum, taki jak był przed kataklizmem?

Oczekujący na odpowiedź mah


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

MiB

Witam!

Posiadamy archiwum starych wypowiedzi - z czasów poprzedniego Imperium.
Niestety - na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie ich wgrać.
(ja sam jestem zwolennikiem tabula rasa - czyli wstawienia starych postów do archiwum).
Co się zaś tyczy wypowiedzi z TFJ - nie widzę potrzeby przenoszenia ich tutaj.

Uważam że jedne i drugie powinny bezwzględnie znaleźć sie w archiwum. To część historii, z którą kontakt powinien być. Nawet metoda copy/paste do plików archiwalnych wystarczy, ale niech to wszystko bedzie dostępne!

MiB

Witam!Gdzie jest formularz rejestracji?
Na chwilę obecną nie ma - trzeba czekać.

Trzy razy przeczytałem powyższe nie dowierzając własnym oczom.

Sorry, że musze to powiedzieć, ale na kogoś paść musiało: w takim razie lepiej było pozostawić stare, tymczasowe forum i apeluje o powrót do niego i natychmiastowe wyłączenie tej niedoróbki! Na tymczasowym forum przynajmniej można było się zapisywać. Ludzie i nieludzie! Wychodzi Heroes V, ludzie chcą (wiem o tym!!!) się zapisywać pisać na forach, a tu co? Napotkają zamknięte drzwi - i towarzystwo wzajemnej adoracji! Nie należy zarzynać dobrego pomysłu już na starcie. Jeśli Jaskinia nie będzie otwarta dla nowych straci swoją pozuczję, również jako reprezentacja polskich graczy wobec Ubisoftu.


Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

O ile z pierwszą cześcią postu UT nie do końca się zgadzam, to z drugą jak najbardziej!
Formularz rejestracji powinien byc teraz priorytetem!
Dużo nowych osób które pisało na tymczasowym forum, nie może się teraz wypowiedziec, a jakby nie patrzec większosc z nich napisała tam bardzo dużą ilośc postów.


HVI moderator

A mi się wydawało, że po prostu nie mogłem znaleźć linka do rejestracji... W takim razie jest to samobój jakich mało - "otwarcie" Imperium oznacza dla większości odwiedzających jego zamknięcie. Biorąc pod uwagę okoliczności (premiera H5 na dniach) jest to mocno szalona decyzja...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.05.2006, Ostatnio modyfikował: Codhringher


The truth is out there

Spokojnie, dyskusje trwają, działać w sprawie rejestracji zaczniemy jeszcze dzisiaj...


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Patrz -> główna

Zrobiliście mi sieczkę z tematu - mili jesteście :P


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

Patrz -> główna

Zrobiliście mi sieczkę z tematu - mili jesteście :P

http://jaskinia.celestialheavens.com

chyba TA główna... ;)


**This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And Ive been thinkin - Ive got my reasons
Just to get by.**
Talib Kweli - "Get by"

Damiaen

http://jaskinia.celestialheavens.com

chyba TA główna... ;)

Nie - heroes.net.pl jest adresem uniwersalnym.
Popraw sobie sygnaturkę - jak pisałem, że nie korzysta to z formatowania, to jakoś chyba nie dotarło...

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.