Imperium

[PJB] Rozmowy ogólne

Newsy dotyczące turnieju, oraz luźne pogawędki turniejowe.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.09.2010, Ostatnio modyfikował: Erin


Ostatnie pojedynki Ligi Masters:
Wielki Finał - Razer vs Black Moses 2-0
Półfinał - Razer vs Ginterlen 1-0
Półfinał - Black Moses vs Dawidu 1-0

Że tak powiem luźne pytanie - Kumbat, gdzie jest jakieś info o wymaganych plikach !! ?
Przyznam że wkleiłem newsa na plh i tutaj sie zglosilem na szybko przed wyjsciem rano bez czytania regu itd, a teraz jak czytam to normalnie nie wiem co masz pan w tej główie :) chodzi mi o te arenki po Mkach... przecież to loteria.
A i mam nadzieje że chłopki z JB sie nie wystraszyły balance pc M bo tak sobie mogą pomyśleć, że to takie typowo 'ligowe', ale z drugiej strony znacząca większość i tak nie zagra w czymś takim nawet mimo to, że to jest turniej JB...

aaa i :
blokują go jednostki 3 lvl (lub wyższy poziom), 2 lvl upg (mnóstwo i więcej), 2 lvl, centy upg, gremliny upg, rusałki upg, niziołki (horda i więcej)
Czytałeś to kiedyś:D?

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 25.06.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia


Zostało tylko 6 tygodni na rozgrywki jakoś to trzeba szybko przeprowadzić a 5 M-ek w ciągu 3 tygodni nie każdy może rozegrać.
Wydaje mi się, że przy aż 4 osobach wychodzących na 6 to areny nie są tak losowe, bo teoretycznie można być gorszym od trzech osób a i tak ma się zapewnione miejsce, a jak nie daj boże jeszcze ktoś się wypali to wchodzi rezerwowy i wychodzi na to, że tylko ostatnie miejsce w grupie nie jedzie na finał.


Ostatnie pojedynki Ligi Masters:
Wielki Finał - Razer vs Black Moses 2-0
Półfinał - Razer vs Ginterlen 1-0
Półfinał - Black Moses vs Dawidu 1-0

no jaka pełna odpowiedź na wszystkie kwestie:) chyba o trzech sprawach pisałem:P?
jak będą w miarę dobre osoby te top6 to jak dla mnie równie dobrze można ciągnąć druty czy tam lotki robić;]


Dziwi mnie jedna sprawa - dlaczego zamknięto zapisy? MiB pisał, że wolnych jest 24 miejsca. Na liście jest 14 osób, co daje nam 10 wolnych miejsc. Dlaczego więc zapisy zostały zamknięte?


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Być może, że termin trwał do końca tamtego tygodnia :) zresztą to chyba MiB wie najlepiej
P.S Najważniejsze rzeczy zawsze są pisane czcionką 5 :p

Zastanawia mnie pewna blachostka, chodzi o jeden z przepisow:

# Jesli na początku miesiąca jest +5 do jednostek 7 lub 6 lvl gdy któryś z graczy posiada tą jednostkę w zamku to obowiazuje load.

Chodzi tu oczywiscie o zamek rodzimy?


Szanuj przyjaciół. Deptaj wroga.