Imperium

pomocy

czy darth messajah to heros 6??

  • NIEE!!!!!!!
  • tak

cześć potrzebuje pomocy w przekonaniu kumpla ze (chyba) darth messaja czy coś w tym stylu to nie HEROS 6 jego zdaniem dlatego to heroes 6 ponieważ:
-nazwy niektórych potworków są identyczne jak w heroesie
-jest dopisek Meith of Magic


And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away.

Moja rada - skasuj to zanim ktoś zobaczy... Szybsze niż poprawienie błędów.

A Dark Messiah nie jest Heroes VI, z tego prozaicznego powodu że to inny gatunek gier (hack'n'slash z elementami RPG)
Pozdrawiam
PS
Darth to był Vader i Malak najwyżej, ale nie Mesjasz...

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 4.07.2008, Ostatnio modyfikował: Hellscream


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

EDIT:

[color=orange]C[/color]ześć[color=orange],[/color] potrzebuj[color=orange]ę[/color] pomocy w przekonaniu kumpla [color=orange]że[/color] (chyba) [color=orange]D[/color]ar[color=orange]k Messiah[/color] czy coś w tym stylu to nie HERO[color=orange]E[/color]S 6[color=orange]! J[/color]ego zdaniem [color=orange]jest[/color] to [color=orange]H[/color]eroes 6 ponieważ:
-nazwy niektórych potworków są identyczne jak w heroesie
-jest dopisek M[color=orange]ight and[/color] Magic

1. Przyłóż się do pisania.
2. A czy Crusaders of Might and Magic było kontynuacją Heroes III?
3. Są doniesienia o pracach nad Heroes VI; gdyby twój kolega miał rację, to byłoby Heroes VII...
4. Zakładam, iż te "nazwy potworków" to stwory z TotE. To one były wzorowane na DMoMM, a nie te z Messiaha na tych z HV: Dzikie Hordy...

PS. Z serwisu gram.pl:
W osiemnaście lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Heroes of Might and Magic V wcielasz się w Saretha - młodego bohatera wyszkolonego we władaniu potężną magią i orężem.

Pewnie tym wzorował się twoj kolega. To błąd.

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 4.07.2008, Ostatnio modyfikował: Kameliasz

To trzeba natychmiast usunąć! Bo przyjdzie jakiś Jaskiniowiec, Weteran albo nawet Geront! Aha DM to nie HVI.


Bo ja na złość im - nie należę.
I tak beze mnie - o mnie - gra.
Jednego nikt mi nie odbierze:
Ja jestem ja, ja, ja.

Nie, nie chcę wpływać i należeć!...

Laysander

To trzeba natychmiast usunąć! Bo przyjdzie jakiś Jaskiniowiec, Weteran albo nawet Geront! Aha DM to nie HVI.

Sorry za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać: Uciekaj - przyszedłem! :P

A tak serio: Dark Messiah to całkiem inna gra, ale wydana przez tego samego producenta co HoM&M
i nawiązująca do tej serii :)

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 4.07.2008, Ostatnio modyfikował: Nuk


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Nuk

A tak serio: Dark Messiah to całkiem inna gra, ale wydana przez tego samego producenta co HoM&M
i nawiązująca do tej serii :)

O, wypraszam sobie.
Po pierwsze producentem HoMM było przede wszystkim NWC, zaś HV stworzyła firma Nival. Producentem Dark Messiaha jest Arcane Studios. I zarówno HV jak i DM nie nawiązują do serii Heroes of Might and Magic, ale tworzą nową sagę, która nie ma nic wspólnego (pod względem fabularnym) ze starą serią NWC.
To tyle o producentach i nawiązań do serii, a teraz konkrety:

Dark Messiah i HV mają tego samego wydawcę - Ubisoft. Dark Messiah jest (fabularną) kontynuacją HV (a ściślej losów Arantira z ToE i dziecka Izabeli), ale to wszystko. DM nie jest H6, bo po pierwsze jest to inny gatunek gry (action-RPG a nie TBS), a po drugie - sama seria "Heroes of Might and Magic" wywodzi się z RPG "Might and Magic" (gier z nazwą "of Might and Magic" trochę w historii było), a po trzecie Ubival dopiero pracuje nad szóstą częścią bohaterów.

@Laysander
Too late.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.07.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Avonu

Nuk: A tak serio: Dark Messiah to całkiem inna gra, ale wydana przez tego samego producenta co HoM&M
i nawiązująca do tej serii :)

O, wypraszam sobie.
...

Pisząc "wydana" miałem to na myśli, ale wyjaśnienie kolega ma teraz dokładne ;P Aktualny wydawca jest ten sam :)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 4.07.2008, Ostatnio modyfikował: Nuk


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Boże kochany, człowiek wyjedzie na weekend na działkę, wraca a tu takie kwiatki się dzieją...

@Joannita: Dark Messiah to nie jest Heroes 6, aczkolwiek jest to gra osadzona w świecie Heroes. Zresztą Kameliasz bardzo ładnie Ci to wytłumaczył.

Temat zamykam.


HVI moderator