Imperium

Kiedy?

Kiedy na Jaskini pojawi się na nowo serwis poświęcony WoG?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 12.06.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Serwis to nie taki znów nowy, był przed zniknięciem Jaskini.

Obecnie są już pewne zamierzenia planów postawienia go na nogi, i myślę że niedługo kawałek po kawałku zostanie odbudowany. Oczywiście "niedlugo" to pojęcie względne, tak jakby kto pytał :) .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.06.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Właśnie go uruchomiłem, poszło lepiej niż myślałem, chociaż nie bez kombinowania. Treść chyba jest dostępna w całości, o braku downloadu wiem, zajmę się tym możliwie szybko.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Kiedy serwis będzie uaktualniony do wersji 3.58F?
BTW Mógłbym pomóc.


Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Jak dobrze pójdzie, dzisiaj wieczorem zacznę doprowadzać serwis WoG do stanu, w którym będzie można łatwo aktualizować treść, a jeśli naprawdę dobrze pójdzie, jutro wieczorem już coś z tego wyniknie - czyli ewentualni chętni do aktualizowania treści będą mieli okazję. Tylko zaznaczam, że to dość optymistyczne ramy czasowe, niczego nie obiecuję...


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Chętnie pomogę.
Mogę udostępnić polską wersje patcha do edytora map WoG oraz poprawione czcionki które poprawiają kilka błędów w wyświetlaniu. Mam też masę nieoficjalnych skryptów ERM i innych plików związanych z Wogiem.


Per aspera, ad astra

Jeżeli takowych plików aktualnie w downloadzie nie ma bądź są ich stare wersje, oraz autor tychże wie i zgadza się na ich publikację, to po "naprawie" (Enleth, liczymy na ciebie :) WoG'a chętnie każdy plik zostanie dodany.

Autorem jestem ja, więc wyrażam zgodę. Takich plików w downloadzie raczej nie ma. :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.07.2006, Ostatnio modyfikował: Altair


Per aspera, ad astra

Jest drobny poślizg - MiB miał problemy z Neostradą - ale najważniejsza rzecz zrobiona, zainteresowani powinni dzisiaj (21 lipca) pod wieczór otrzymać wskazówki, jak zaktualizować zawartość serwisu.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Nareszcie aktualizacja ;) . Specjalnie założyłem tu konto, aby się wypowiedzieć. Gdyby co, byłbym zainteresowany. Pozdrawiam.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Ja też mam pytanie. Czy zostaną może przywrócone działy "wasze lokacje" itp - czyli ogólnie: galerie?


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

Tak.

Ziel - podeślę ci "moje" jednostki, bo z tego co pamiętam, chyba nie zdążyły się pojawić przed "awarią- rozliczeniem";):P .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Coś nie widać tego uaktualnienia :P .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.07.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Prace trwają, przeniesienie treści do nowej wersji to nie robota na pięć minut, a na dodatek ekipa znajduje regularnie drobne usterki w mechaniźmie (przyznaję, powoli poprawiane) - ale zbyt wiele czasu też to raczej nie zajmie. Lepiej tak, niż wystawiać na widoku dziurawą treść.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...