Imperium

H1 - Problem, 4 misja

Witam.

Mam problem w przejściu 4misji w Heroes1. Otóż pokonałem już wszystkich wrogów i nie wiem co mam dalej robić, aby przejść misję.
Odkryłem wszystkie obeliski i nic sie nie dzieje.

Co mam zrobić???

Może celem misji jest wykopanie grala?

Niestety nie pamiętam całej kampani, proponuje przeczytać dokładnie cele misji, tam musi być to zawarte.


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

Gral pojawił się dopiero w H3. Poza tym, w H1 nie ma celów misji jako takich.

Z tego co pamiętam trzeba było wykopać jakieś artefakt o nazwie Oko czegośtam. Wystarczy odwiedzić większość obelisków, aby się zorientować, gdzie mniej więcej zakopany jest skarb (mapa puzzli - opdowiedni przycisk lub klawisz "P").
Potem trzeba udać się na miejsce ("x" na mapie puzzli) i wykopać dany przedmiot (aby kopać, bohater musi mieć 100% punktów ruchu, poza tym chyba także musi mieć w plecaku wolne miejsce na ten artefakt).

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 3.08.2006, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Avonu de Odihs tak w tej misji trzeba wykopać to oko. Zrobiłem dokładnie to co mówiłeś, obeliski w większości są odkryte, tak że widzę już kawałek krzyżyka na mapie. Ide w tamto miejsce i nic sie nie dzieje. Jestem pewien na 100%, że stoję w tym miejscu ale nie wiem jak go wykopać :/

odczekaj bohaterem jedną ture, i użyj przycisku do kopania. Gdzieś powinien być. Niestety nie wiem, gdzie w jedynce może być, ale gdzieś przy "mapce".

Hehe czyli na to jest jakiś przycisk:) Ok poszukam go.

[scalenie: 04.08.2006 13:04]

Znalazłem, w końcu. Dzieki wielkie Panowie!!!!;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.08.2006, Ostatnio modyfikował: Arm