Imperium

Multiplayer

Chciałbym się od Was dowiedzieć, jak wygląda gra przez sieć. Mam wątpliwości na jakiej zasadzie można grać , jeśli posiadam tylko podstawkę, a jak Dzikie Hordy. Słyszałem też że w podstawce są sytuacje, w których gracz zna mapę, w ten sposób oszukując. Czy mogę sobie ściągnąć patch do podstawki, który dodaje generator map losowych ? Opowiedzcie jak Wam się podobała gra przez sieć, jakie były wasze początki.

Moim zdaniem tryb multi daje najwięcej frajdy. Single jest mało ciekawy.

Generalnie zarówno w podstawce jak i w DH masz takie same tryby rozgrywki: Duel, Duel 3x3, oraz Standardowy tryb. Jeżeli masz DH we wszystkie te tryby możesz zagrać przez neta, na Hot-seat oraz przez sieć lokalną(tej ostatniej możliwości nigdy nie próbowałem). Jeżeli masz podstawkę, żeby zagrać w duela na Hot-seat musisz zainstalować któregoś tam patcha. Osobiście radzę zaktualizować grę od razu do najnowszego czyli 1.6

Co do map. Znajomość mapy zawsze dawała przewagę, ale nie uważam żeby było to w jakiś sposób nieuczciwe. Losowy generator pojawił się wraz z pierwszym dodatkiem i nie ma go w standardowej wersji.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.12.2008, Ostatnio modyfikował: Dagon


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

A może losowy generator map można ściągnąć w patchu ?

Może nie będę musiał instalować żadnych patchy, zamawiałem wersje platynową, nawet nie wiem w jakiej będzie wersje.

Wersję platynową podstawki rozumiem? Wersja 1.6, przy czym sam musisz wyszukać na dysku patche i instalować jeden po drugim. U mnie poszło, mój kolega miał z tym problem (nie wszystkie patche zainstalowały się, do 1.2 chyba doszedł...). A co do map losowych, to nie pamiętam już, bo ostatnio Z H5 grałem w Dzikie Hordy (dosyć dawno...), ale wydaje mi się, że w podstawowej wersji nie ma generatora map losowych. Chyba, że ten najnowszy patch coś zmienił. Ja nic nie powiem, bo nie używam.


Nie pytaj co JB może zrobić dla Ciebie. Pytaj co ty możesz zrobić dla JB.