Imperium

Spellforce Zakon Świtu

Jaka jest według wasz najlepsza rasa w Spellforce Zakon Świtu?

  • Ludzie
  • Elfy
  • Krasnoludy
  • Orki
  • Trolle
  • Mroczne Elfy

Według mnie to jest tak:
1.Mroczne Elfy-Najlepsze Zdecydowanie za potężną magie i wspaniałych wojowników i najlepiej sie nimi gra:)
2.Elfy-Mają Potężną magie i dobrych łuczników nieco gorzej sie gra nimi od Mrocznych Elfów.
3.Orki-Hehe kto by ich nie lubił XD:)
4.Ludzie-Mają najlepszego Tytana i niektóre fajne jednostki np.Paladyn(po ulepszeniu ma fajny Ognisty Miecz i jest naprawde silny).
5.Krasnoludy-Wolne ale Wytrzymale po za tym Orkowie tesz sie ślimaczą:)
6.Trolle-NIe przypadły mi zbyt do gustu praktycznie zero magi.


Krew sie poleje, by Imperium zwyciężyło!

Umnnie wygląda to tak:
1.Elfy
2.Orki
3.Mroczne Elfy
4.Krasnoludy
5.Ludzie
6.Trolle(wyglądają jak świnie)

No czemu nikt tego forum nie odwiedza?


Krew sie poleje, by Imperium zwyciężyło!

ja jeśli mam możliwość staram sie mieszać armie np: łucznicy wiatru i paladyni, a elfami lubie najbardziej grac bo maja najlepsze wieżyczki:D

A kolejność ras wg mnie:
1. Mroczne elfy
2. elfy
3. trolle
4. ludzie
5. orki i krasnoludy

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.02.2008, Ostatnio modyfikował: Reldi


"Quidquid latine dictum sit altum videtur" Prawda?;)

Co byście powiedzieli na grę pod tytułem Heroes Zakon Świtu?

Po pierwsze - pisz po Polsku, znaki interpunkcyjne jeszcze nikogo nie zabiły. Jeśli nie dysponujesz Open Office'm, zainstaluj najnowszą wersję przeglądarki Mozilla Firefox - sama sprawdzi i podkreśli błędy.
Po drugie - nie spamuj. Jeśli masz coś do powiedzenia, postaraj się to przekazać tak, by wszyscy zrozumieli. Pytania "czemu nikt tu nie zagląda?" podpadają właśnie pod spam - jeśli ktoś będzie miał coś do powiedzenia w tym temacie, to napisze swoje przemyślenia.
Po trzecie - pilnuj się, gdyż nie jestem pierwszą osobą która Cię upomina.
-Tarnum


Edit:Cofam ten pomysł.

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 8.03.2008, Ostatnio modyfikował: Cliford


Krew sie poleje, by Imperium zwyciężyło!

A kolejność ras wg mnie:
1. Mroczne elfy
2. elfy
3. ludzie
4. krasnoludy
5. orki i trolle (łeeeee)


I've got no choice
All the world I've seen before me passing by
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore

A według mnie:
1.elfy
2. mroczne elfy
3. krasnoludy
4.ludzie
5.orki
6. trolle

Adusia, Irath, a mogłybyście wyjaśnić dlaczego akurat taka kolejność? Ja przyznam, że grałem tylko w drugą część Spellforce, więc chętnie skorzystam z Waszych porad przed zagraniem w jedynkę ;)


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Pytają się jaka jest najlepsza rasa :P a to że w Spellforce a to trudno :P Sądząc po wymienionych rasach gra jest podobna do Heroes :P Pozdrawiam :p :p :p :p :p . Jasie tylko wypowiadam :)(hahahahaha) :) :) :)

Nuk do Spellforce Zakon Świtu proponuje ci rase Mrocznych Elfów:)

Edit:Albo Elfy xD

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 8.03.2008, Ostatnio modyfikował: Cliford


Krew sie poleje, by Imperium zwyciężyło!

Nuk

Adusia, Irath, a mogłybyście wyjaśnić dlaczego akurat taka kolejność? Ja przyznam, że grałem tylko w drugą część Spellforce, więc chętnie skorzystam z Waszych porad przed zagraniem w jedynkę ;)



Pozwól ze ja wyjaśnię ;)
-Mrocznymi elfami sie najłatwiej gra, mają dobre wieże a do tego silne jednostki czarujace i walczace wrecz,
-Elfy mają świetne łuczniczki ale słabe wojowniczki ich wieże są rownie świetne jak mrocznych.
-Ludzie jak zwykle mają wszystko uśrednione z tym ze chyba jako jedyni mają budynek leczacy jednostki, -krasnale mają tylko jedna jednostke strzelajacą i żadnych wież,
-orki są znośne ale u nich rekrutuje tylko magow bo inni wg mnie sie nie sprawdzaja az tak dobrze.
-trole ogólnie mi sie podobaja ale niewiele nimi grałem wiec nie wiem co u nich jest:D

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 9.03.2008, Ostatnio modyfikował: Reldi


"Quidquid latine dictum sit altum videtur" Prawda?;)

Irath

Pytają się jaka jest najlepsza rasa :P a to że w Spellforce a to trudno :P Sądząc po wymienionych rasach gra jest podobna do Heroes :P Pozdrawiam :p :p :p :p :p . Jasie tylko wypowiadam :)(hahahahaha) :) :) :)



Gdyby nie podobna ocena ras powiedziałbym rasistka:P ale i tak mroczne są lepszą rasą niż zwykłe elfy:P


"Quidquid latine dictum sit altum videtur" Prawda?;)

Orkowie ponieważ:
-15 Oginomistrzów i wróg nie ma szans!
-Znakomite Wieżyczki.
-Z 15 Weteranów i Łatwo zniszczyć wszystkie budowle.

wieżyczki zajmują wiele miejsca u orków, na a co do wojsk to fak ogniomistrz to jedna z najfajniejszych jednostek;)


"Quidquid latine dictum sit altum videtur" Prawda?;)

Najlepsze rasy:

1.Krasnoludy(mają punkty doświadczenia i poziomy do 5)
2.Mroczne Elfy
3.Elfy
4.Ludzie
5.Orkowie
6.Trolle


Przybyłeś tylko po to, by umrzeć

Oto najlepsze rasy według mnie 9 podkreślam, że dawno w Spellforce'a nie grałem ) :

1. Elfy- zgrabne, ładne elfki i mają dużo łuczników oraz dobrą magię, jednak są mało wytrzymałe ale są moją ulubioną rasą

2. Mroczne Elfy- dobra magia, jednostki

3. Ludzie- lubię ich jednostki, mają dobra rozwinięcia techniczne

4. Krasnoludy- wytrzymałe, dobre jednostki

5. Orkowie- nie lubię orków

6. Trolle- chyba każdy wie dlaczego

A teraz jeśli ktoś grał w Spellforce 2 to tu powiem najlepsze rasy:

1. Szaikanie- silna magia i jednostki, poza tym to najlepsza rasa w grze ( tylko drogo )

2. Imperium- bo są tam elfy, a poza tym to bardzo silna rasa

3. Klany- no tu muszę przyznać, że są dobre

4. Pakt- nie lubię ich i mają brzydkie budowle, szczególnie wylęgarnie

P.S Szkoda, żę tu tak mało ras mogliby oddzielić ludzi, elfy, krasnoludy, mroczne elfy, orków, trolli i jeszcze kogoś, to byłoby więcej ras ;)


"A co się tyczy kraju Mieszka, to jest on najrozleglejszy ze wszystkich państw słowiańskich(...)Obfituje on w żywnosć miód i hodowle. Ma 3000 pancernych podzielonych na oddziały, a setka ich znaczy tyle co dziesięć secin innych wojowników."

U mnie to jest tak:

1.Elfki- za urodę tej rasy, magię i łuczników.

2.Mroczne Elfy- za magię i siłę.

3.Ludzie- za zrównoważenie walki dystansowej z walką wręcz (chodzi mi o jednostki).

4,Krasnale- za wytrzymałość i siłę

5. Orki- nie lubię ich.

6.Trole- a ich to tym bardziej.

A i skoro Vinrael napisał o Jego ulubionych jednostkach ze Spellforce II to ja też napiszę.

1.Szaikanie- troche drodzy ale według mnie najlepsi, mają fajne ulepszenia jednostek i w ogóle rządzą.

2.Klany- w tej grze trole i orki jakoś mi się spodobały. Fajnego mają Tytana( według mnie).Berserkerów też mają fajnych.

3.Impetrium- jeszcze ładniejsze elfki będące dobrymi łucznikami i druidami. Tylko one mnie powalają, reszta tylko niezle.

4. Pakt- tutaj mi się podobają tylko trzy jednostki: nekromantka(gdy jakaś jednoistka ginie to ona przywołuje szkielety), czarny jeżdziec(?) ( za wygląd i konia), oraz cień( niewidzialny, przy "nagłym ataku w stanie niewidzilności" zadaje duże obrażenia)

PS: Dawno nie grałem w Spellforce: Zakon Świtu.

Pozdrawiam.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.01.2009, Ostatnio modyfikował: Grok

To jest gra mojego życia i mam złotą edycje,jeśli chodzi o 2 to mi sie nie podoba.

1.Krasnoludy(za każdego zabitego wroga kolejny level,mędrzec i wiarus mają wysoką odp. na magie więc na niewiele ogniomistrze,wytrzymałe,małe,i mało budynków a to jest wielka zaleta)
2.Mroczne elfy(na 2 miejscu bo droższe i dłużej sie rekrutują,wspaniała czarna magia,wojownicynapakowani czarami i przyzywający,a poza tym połączenie ich z jednostkami strzelającymi troli to armia nie do pokonania)
3.trole(niedoceniacie ich,może mało jest monumentów ale mają dobrą magie jak zamrożenie czy podpalenie po ulepszeniu, większość nie wymaga żelaza, a reszta to silnie opancerzone jednostki,wytrzymałe, wpadają w szał w połowie życzia)
4.ludzie(no więc ludzie są dobrzy ale tylko jak sie ma palladynów bo są dość silni i podpalają,magowie są dość drodzy ale po ulepszeniu są zabbójczy,poza tym dobrzy zbrojni, a reszta dobra na zwiad,oprócz kapłanów)
5.elfy(no są daleko bo ich poprostu nie lubie ze względu na to że do produkcji najlepszych jednostek jest potrzebne żelazo i elfki nie mają kopalni, dobre łuczniczki ale słabe wręcz więc jak już ktoś do nich podleci to koniec i bardzo dobrzy magowie)
6.orkowie(są beznadziejni,mało wytrzymali,uciekają jak mają mało życia,magowie są dobrzy, silny tytan)