Imperium

Heroes of Telara

http://www.heroesoftelara.com/
Oto nowe dzieło Jon Van Caneghema i jego ekipy. Liczę że gra mnie nie zawiedzie, mimo że to MMO. :) Ciekawe kiedy premiera?

Galadin

http://www.heroesoftelara.com/
Oto nowe dzieło Jon Van Caneghema i jego ekipy. Liczę że gra mnie nie zawiedzie, mimo że to MMO. :) Ciekawe kiedy premiera?

Ja bym powiedział, że to dzieło tylko "ekipy" JVC prawie nic nie ma wspólnego i HoT.
Na przyszłość... może warto czytać coś więcej niż komentarze na CH przetłumaczone przez Google.


Koniec może być początkiem.

Konstruktor

Ja bym powiedział, że to dzieło tylko "ekipy" JVC prawie nic nie ma wspólnego i HoT.
Na przyszłość... może warto czytać coś więcej niż komentarze na CH przetłumaczone przez Google.

I po co te docinki? :) Nie czytałem komentarzy tłumaczonych przez google. Jedyny mój błąd jest taki, że nie znałem informacji o odejściu JVC, byłem przekonany że on nadal tam pracuje.

Galadin

I po co te docinki? :) Nie czytałem komentarzy tłumaczonych przez google. Jedyny mój błąd jest taki, że nie znałem informacji o odejściu JVC, byłem przekonany że on nadal tam pracuje.

Nie docinki tylko rada, która może Ci się kiedyś przydać, a jak nie to innym.
W porządku, skoro to już wyjaśniliśmy to może podyskutujmy o samej grze.

Pozdrawiam


Koniec może być początkiem.

Mmmm… HoMM…
Mimo, że mastro Jon odszedł z TWN, podejrzewam, że miał w produkcji „Telary” jakiś udział – odszedł stosunkowo niedawno, a prace trwały od lat. Sam przyznawał, że nowe MMO będzie zaprojektowane przez niego.

Grafika, patrząc na migawki, podoba mi się. Eleganckie, realistyczne postacie w znośnych teksturach, architektura też ujdzie i mam nadzieję, że w podobnej klasie zostanie utrzymana cała gra.

Najbardziej spodobał mi się nacisk na dynamizm. Jeśli wzmianki o „ciągle zmieniającym się świecie” nie będą pustymi obietnicami, może być ciekawie – ufam projektom JVC, mimo upływu lat wciąż ma łeb gorący od nowatorszczyzny. Modlę się, żeby osamotnione studnio nie schrzaniło sprawy i dopracowało grę, że ganz pomada.

Pozostaje dzierżyć kciuki za zespół mistrza.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 25.04.2017, Ostatnio modyfikował: Tarnoob


Rozród nie jest prawem człowieka.