Imperium

[FIXME] -ładowanie profilu w Mistycznych

Zauważyłam coś takiego w Mistycznych Obrazach. Oglądam pracę w galerii i jak naciskam na nicka autora/ki, to przenosi mnie do tej samej strony. Coś mi się zdaje, że powinno linkować do profilu autora/ki. W każdym razie nie do tej samej pracy.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.08.2009, Ostatnio modyfikował: Infero


"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning

Poprawione.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Czyli błąd występuje częściej. To samo zgłaszałem w http://imperium.heroes.net.pl/temat/2150


Tylko modlitwa może Was zbawić!

@Ingi: to jest błąd polegający na usunięciu starych ("deprecated" ;-) ) nazw serwisów i zastąpienie ich nowymi. (kiedyś "mieszkancy" + "grupy" + "poczta" dziś "jaskiniowcy"; kiedyś "hl" dziś "heroesland"). Stąd w wielu serwisach mechanizm tworzenia URLi nie potrafi znaleźć pasującego adresu (subdomena + domena) i zostawia pusty link (a przeglądarki interpretują to jako przekierowanie do aktualnej strony). Część linków poprawiliśmy, ale nie udało się nam znaleźć wszystkich.

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.08.2009, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Będę zatem wytrwale szukał dalej :) Dla mnie do zamknęcia.


Tylko modlitwa może Was zbawić!