Imperium

[FIXME] Opóźnione powiadomienia mailowe

Od jakiegoś czasu powiadomienia mailowe o odpowiedziach na forum albo o prywatnych wiadomościach przychodzą z dość dużym opóźnieniem. Dla przykładu powiadomienie o wiadomości dostałem niedawno po ponad 10 godzinach od otrzymania samej wiadomości. Dzisiaj z kolei dostałem maila od Herolda informującego o odpowiedzi w temacie "Toasty", a ostatni post był niemalże równiutko 2 dni temu.
Nie wiem, czy jest to związane z jakimiś pracami na serwerze, czy coś się zepsuło, ale informuję tak czy siak.

Pozdrawiam.


"Myśl, patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu".

Od niedzieli do wczorajszego wieczora istniał problem z powiadomieniami związany z migracją. Wczoraj został on rozwiązany, co skutkowało m.in. wysłaniem zaległych powiadomień (w JB nic nie ginie ;-) ). Jeśli jednak dziś ponownie wystąpi sytuacja, gdzie powiadomienia nie będą dochodzić, proszę o informację - będziemy szukać dalej :-)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

No niestety MiBie, trzeba szukać dalej. Powiadomienia dalej nie dochodzą. Dostałem jedno, dzisiaj o północy (może to ważne), odnoszące się do postu sprzed 1,5 godz (zawsze trwało to góra kilkanaście minut). Mimo, że przed owym postem były w tym samym temacie jeszcze 2 inne, ich powiadomienia nie doszły.
No i powiadomienia nie uwzięły się na mnie, bo ponoć innym też nie dochodzą :]
Pozdrawiam.


"Myśl, patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu".

Dobra, zrobiłem typo definiując crona - powinno banglać już :)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Powiadomienia zasuwają jak głupie :D 3 minuty? No no, lepiej niż kiedyś ;)
Dobra robota ;)
Pozdrawiam.


"Myśl, patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu".

Cieszę się, że działa :-)

Pozdrawiam

p.s. średnio co 2 minuty ;-)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.08.2010, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.