Imperium

[FIXME] Baner Nimnaros na głównej

Dopóki nie najadę na niego myszką, to oprócz niego wyświetla się w tym samym miejscu coś jeszcze - mogę odczytać jedynie "Liga Heroes". Po najechaniu myszką zostaje jedynie samo odniesienie do Nimnaros.

Jeżeli celowym zamierzeniem jest aby w tym miejscu wyświetlały się różne rzeczy, to zdałoby się to dopracować.


The Road goes ever on and on

Odśwież sobie stronę (f5, czy co tam masz w swojej przeglądarce). To co widzisz to zalążek "rotatora" - bez kilku linijek kodu, których nie zaciągnęła Ci przegladarka, nie zadziała ;-)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Nadal nie bangla.

Firefox 3.6.10, usunąłem cookies dla heroes.net.pl, wywaliłem pamięć podręczną.
Jak odświeżam samym F5, to zero reakcji, jak użyją Ctrl+F5, to bardzo szybko "przelatują" pozostałe banery, które mają być w tym miejscu, a potem pozostaje już to co napisałem wyżej.


The Road goes ever on and on

Hmm... a na innych przeglądarkach? Również testowałem na FF 3.6.10 i podobnych anomalii nie uświadczyłem. Możesz jeszcze spróbować odświeżyć z ctrl+R, ale ponieważ wyczyściłeś pamięć podręczną, to nie spodziewam się jakiejś większej zmiany.

Pozdrawiam

p.s. masz adblocka?


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

O, to wina adblocka. Co jest dość dziwne, skoro wcześniej (chyba) wszystkie banery/obrazki się wyświetlały.
Niestety, nic nie daje dodanie wpisu @@heroes.net.pl :/

PS. Skoro na oficjalnej jest link do fb, to nie lepiej by było to zrobić jakoś bardziej profesjonalnie? Strona społecznościowa/oficjalna + podpięcie RRSa/Atoma (o ile takowe Jaskinia posiada)?


The Road goes ever on and on

@Eru: dodaj do odblokowanych: s.heroes.net.pl (skrypt jaskiniowego menu + pokazywanie "witaj XXX") oraz magazyn.jaskiniabehemota.net (wszelkie grafiki, CSSy, JSy, etc)

Co do FB - ja się nie znam. Profilem JB opiekowała się dotychczas Mirabell, ale wszelka pomoc będzie mile widziana ;-)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Najłatwiej jest po prostu wyłączyć działanie adblocka na stronie przy pomocy menu samego adblocka ("Wyłącz blokowanie na stronie...") - reguły które zaproponowałeś także nie działały ;)


The Road goes ever on and on