Imperium

Mały problem z przjsciem kampani beta :D

Witam, :)

Ja mam tylko jedno pytanie... Jak przejść przez czerwoną bramę w kampanii? Ani nie mogę na nią kliknąć ani nic. jedynie jak nacisnę prawym klawiszem to wyskakuje opis bodajże "Toltip Gate" Kampania to ta pierwsza w której zaczynamy już z miastem nekropolia.

Myślę, że musisz po prostu zaczekać. Jestem po pierwszym etapie kampanii Heaven i w trakcie drugiego. Gra jest tak liniowa, że wszystko samo się potoczy prędzej czy później. Trzymaj się po prostu zadań głównych. Jeśli zwiedzisz całą dostępną część mapy, to wszystko samo się ujawni.

Bramy w kampanii otwierają się same po wykonaniu jakiegoś questa i umożliwiają eksploracje kolejnych terenów. Ja miałem w 2 misji bug - pierwsza napotkana brama (na południe) nie chciała się otworzyć. Jedyna podpowiedz na bramie (p-klik) mówiła, że potrzebuje ufortyfikować zamek. Problem w tym, że w mieście nie było w ogóle ikonki fortu do wybudowania. Okazało się, że jak grałem konsekwentnie drugą misję zaraz po pierwszej (bohater się przenosił z poziomem i artefaktami) to właśnie Fort znikał. Odpalenie misji na nowo (bohater 4lv, bez artefaktów) rozwiązało problem i Fort był możliwy do wybudowania.

Odblokowanie fortu następowało po kilku czynnościach, bodajże:
- odblokowaniu kopalni rudy
- wybudowaniu 2. poziomu rady miasta

Głowy nie dam że to dokładnie te, ale kilka rzeczy trzeba było przejść najpierw, by móc odblokować kupno fortyfikacji.

Myślę, że jeśli ktoś ma chęci ku temu, mógłby robić notatki z poszczególnych misji. Można by wtedy ruszyć z gotową solucją H6 przy premierze :)


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Grałem jedną misję po drugiej i problemu nie miałem, ale może nie zawsze występuje.

Nie chodziło o "odblokowanie" Fortu a w ogóle o brak jego obecności w menu budowy. Po restarcie kampanii już było ok. Bug jak bug nie ma co roztrząsać. Pytanie czy kolega Reactor sobie poradził ze swoją bramą :]

No teraz mam problem na samym końcu gry :) Zachodnia brama tam gdzie jest zamek nie jest otwarta i nie wiem jak ją otworzyć... rozbudowałem maksymalnie 2 zamki i wypełniłem wszystkie prawie questy poboczne i główne. Questy które zostały do wypełnienia ale nie wiem o co w nich chodzi...

1. Restles Griffin - główne zadanie
- 1 czesc wykonana
- 2 czesc wykonana
- 3 Active Objective - convert to Necropolis

Miasta i forty mam wszystkie skonwertowane na Necropolis)

2. Heroes - poboczne zadanie
- Active Objective - Build a Hall of Heroes
- Active Objective - Recruit a Secendery Hero

W obu zamkach mam budynek Hall of Heroes i mam też wyrekrutowanego 2 herosa.

Także pytanie brzmi, jak dokończyć questy, a przede wszystkim jak otworzyć zachodnią bramę za którą jest zamek czerwonego gracza (Wolff)

Aby otworzyć sobie drogę do Puke'a Gerharta, należy pokonać trzech jego przy... podwładnych.

Poza tym w zadaniach masz napisane "Convert THE Necropolis", a nie "Convert to Necropolis", czyli z Nekropolii masz zrobić Przystań.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.07.2011, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

To tych 3 sprzymierzeńcu jego już dawno padło, został tylko on sam... A co to znaczy że mam zrobić z nekropoli przystań? Jak i gdzie tego dokonać?

PS: Jak tam dymisjonuje się herosa?

W menu miasta obok ikonek które są zakładkami mi.in Budowy czy Rekrutacji jednostek powinieneś mieć taką zakręcającą w kółko strzałkę - to wlaśnie zakładka Konwersji. Potem na środku przycisk Convert. Wykonanie tego questa otwiera bramę w kampanii.

Bohatera chyba nie da się zdymisjonować. Można mu odebrać wojsko i poświęcić atakując jakieś neutrale.

Gdybyś nie wyłączył powiadomień pomocniczych, wszystko miałbyś wyjaśnione w samej grze :) IMO przy nowej grze zawsze warto te dymki zostawić :P

Dagon

Myślę, że jeśli ktoś ma chęci ku temu, mógłby robić notatki z poszczególnych misji. Można by wtedy ruszyć z gotową solucją H6 przy premierze :)

Myślę, że jeszcze za wcześnie na takie cuda na kiju - misja tutorialowa + dwie właściwe kampanijne... Póki co, nie ma co "solucjować" ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.07.2011, Ostatnio modyfikował: Kameliasz

Kafi to o czym piszesz to ja wiem i to miałem oraz to zrobiłem. Skonwertowałem na nekropolia. Na starcie gry był ten z kusznikami, zbrojnymi/pikinierami. Teraz już nie mam opcji konwersji. I co teraz...?

Ale jakim cudem skonwertowałeś inne zamki do Nekropolii? Jeśli teraz nie masz takiej możliwości, to lipa. Próbowałem cofnąć się do wcześniejszych sejwów, ale nie mam z momentu posiadania zamku Nekro. Chciałem zarekrutować bohatera śmierci, żeby wtedy sprawdzić czy się da skonwertować jakiś zamek do Necro, ale można rekrutować tylko bohaterów Heaven, przynajmniej kiedy wszystkie posiadane zamki to Heaven.

Każde miasto, czy zamek który zdobyłem miało możliwość od razu konwersji. Konwertowałem od razu ze względu na armie. Bohater którym zaczynałem grę jest z nekropolia i obecnie mam możliwość rekrutacji 1 bohatera z innego zamku, ale mam już 2 bohaterów którzy przypadaj ą na 2 zamki, żadnych jednostek z którymi mógłbym walczyć no i nie widzę nigdzie opcji dymisji, aby osunąć jednego z herosów i rekrutować innego...