Imperium

Failed to initialize DirectX

Witam! Wystąpił mi błąd taki jak w temacie...
Jak go naprawić? Mam laptop 3GB RAM
Intel core 2 duo 3.0 GH procesor
Windows Vista
Proszę o odpowiedź! Jak będę mógł to podzielę się mapkami własnej roboty.


One, to do good
One, to fight where others do not have the courage ...
One to smash the undead to destroy the industry led hell ...
One, to discovery the unknown ...

W ogóle sprawdź czy karta graficzna jest w stanie obsługiwać grę - konkretniej czy obsługuje Pixel Shader 1.1. Bo ów błąd związany najczęściej jest właśnie z tym. Zawsze możesz zainstalować nowe sterowniki, przywrócić stare i sprawdzić czy nie ma konfliktu z innym sprzętem lub z Directxem.

Spróbuję. i jeszcze jednego nie napisałem. Gdy biorę Panel sterowania>Menedżer urządzeń>Karty graficzne i właściwości, pisze że nie można uruchomić urządzenia.


One, to do good
One, to fight where others do not have the courage ...
One to smash the undead to destroy the industry led hell ...
One, to discovery the unknown ...

A masz zainstalowanego odpowiedniego DirectX'a? Nie pamiętam jaki tam jest na Viście.
Z tego co kojarzę ToE wymaga bodajże wersji 9.0c, która powinna być dołączona do płytki z grą.
Jak jest w przypadku Kuźni i Podstawki - nie pamiętam, ale na początek sprawdź tego DirectX'a.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.08.2011, Ostatnio modyfikował: Dagon


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Cześć!
Dzięki wszystkim za pomoc z tym problemem. Znalazłem sposób na to:

1.Sprawdzenie DirectX - czyli czy dobra wersja
2.Sprawdzenie karty graficznej - czyli czy nie wysunęła się przypadkiem lub zanieczyściła
3.Sprawdzenie sterowników do karty graficznej - TO był prawdziwy problem u mnie :)

Jeżeli jakimś cudem nie widać nazwy karty graficznej i modelu, lub nie znasz jej wystarczy sprawdzić komputer w internecie, tam gdzie wszystkie parametry są wypisane.
Później znaleźć sterownik, pobrać lub zamówić i zainstalować...


One, to do good
One, to fight where others do not have the courage ...
One to smash the undead to destroy the industry led hell ...
One, to discovery the unknown ...

Problem rozwiązany.
Zamykam.


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.