Imperium

Recenzje map!

Ajj... Ależ szkoda, że te tematy tak szybko umierają. Mam rozumieć, że recenzje nie są już przez nikogo tworzone, a mapy nie są wrzucane do krypty?

Może warto byłoby to wszystko jakoś ożywić? Sam jestem chętny do napisania paru recenzji. :)

No cóż, Thant wziął sobie wolne. A po czasie rozpadła się ekipa skupiona wokół niego :D Tematy umarły śmiercią naturalną.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

Czy jest jakaś szansa, żeby to zaczęło znów funkcjonować?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.07.2011, Ostatnio modyfikował: Maralf

Mam gdzieś kilka recenzji, które napisałem, z czego chyba tylko jedna albo dwie są w krypcie. W razie czego mogę to komuś podesłać do wrzucenia, jednak nowych już pisać nie będę.


"Myśl, patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu".

Ja również ostatnio stworzyłem recenzję i wysłałem ją Thantowi. Jeśli pozytywnie ją oceni(co nie nastąpi zbyt szybko), to z chęcią napisałbym ich więcej.


,,Rzadko trafiają się tak szczęśliwe czasy, byś mógł myśleć, co chcesz, i co myślisz, mówić''

Ta, ja też byłbym skłonny coś pisać. Choć tym razem postawiłbym na jakość, nie ilość :D No cóż, widocznie Thant ma dorosłe życie. A wstawianie map lub recenzji to sporo roboty i raczej wątpliwe jest, aby ktoś chciał robić to dla idei.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

Ja rozumiem, że umieszczenie recenzji w Krypcie wiąże się z większym prestiżem, ale ponieważ Thant znów jest nieobecny, to może należy wykorzystać inne możliwości? Publikowanie recenzji na forum jest jedną z nich, inna to wrzucenie ich do Biblioteki (myślę, że Bibliotekarze przygotują dla Was odpowiednie regały).

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.07.2011, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

(myślę, że Bibliotekarze przygotują dla Was odpowiednie regały).

Przygotują, jeśli tylko będą chętni na takie rozwiązanie. W takim przypadku wystarczy się ze mną skontaktować (PM, mail), a ja odpowiednie regały poustawiam i podpiszę.

Świetnie. Napisałem do Mateusza. Nie ma go w domu, ale jest skłonny pisać gdy wróci. Jestem ja, Broghild i Maralf. Można by napisać do tych, którzy wysłali recenzje, a ich nie wstawili. Jeśli są jeszcze jacyś chętni, niech się śmiało zgłaszają! :D


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

Chodzi o "Starożytną Bibliotekę" w osadzie, tak? Link Pana MiB'a mi nie działa.
Przepraszam za moje być może banalne pytanie, ale nie przebywam tu zbyt długo i jeszcze nie jestem obeznany. :)

Cześć,

Tak, chodzi o Starożytną Bibliotekę :-) A "Pan MiB" zaktualizował sobie już wcześniejszy link i bardzo dziękuje za zwrócenie uwagi.

Pozdrawiam

p.s. tylko bez "Pan" na przyszłość... proszę, bo się staro czuję :(


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Hm.

Pewnie i tak to nic nie da. Krypta zarosła pajęczynami.
Właściwie nie wiadomo czy trwają prace nad nową wersją i czy nowe mapy oraz recenzje będą dodawane.
Swego czasu pojawiło się paru recenzentów. Popularność Heroesów, szczególnie części trzeciej nie słabnie.
Z tego powodu zapewne nowych map będzie nadal przybywać.

Dążę głównie do motywu recenzji. Świetna inicjatywa zgasła pod nieobecność Thanta...

Jeśli Krypta map wróciła by do działania to i Gildia recenzentów mogła by wznowić prace.
Bo i członkowie by się znaleźli.

Nie wiem właściwie co ten post miał na celu. Piszę go z potrzeby serca.
Czuwajcie!

To fakt po wzięciu przerwy jak widać nie ma kto zająć się kryptą.
Niestety sprawy reala bardzo mnie pochłonęły :( Mimo to większość materiałów do zamieszczenia wciąż posiadam na dysku twardym. Jeżeli znajdę czas to postaram się opracować ten materiał i chociaż tyle zamieścić w serwisie. Jednak nie można się tego spodziewać wcześniej niż w okresie lipiec-sierpień.


Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych...