Imperium

witam wszystkich

jestem nowy na forum i dopiero się obeznaje;p urządzacie jakieś turnieje miedzy graczami w Heroes 3 wybaczcie jak pytam tam gdzie nie trzeba

Witaj,

nie, nie urządzamy turniejów online pomiędzy graczami HoMM, jednak organizujemy coroczny Konwent, na którym rozgrywany jest turniej H3: Arena Live.

Jesteś nowy, więc pozwól, że przypomnę Ci o panujących tutaj zasadach: bardzo cenimy wzajemny szacunek i swobodne dyskusje, jednak piętnujemy pisanie z pogwałceniem zasad pisowni (ortografia, polskie litery, znaki przestankowe, wielkie litery). Proszę więc, abyś poprawił swój post i w przyszłości myślał nie tylko nad treścią wypowiedzi, ale również jej formą.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Rzucam wyzwanie każdemu kto chętny na małą partyjkę w H3 ew. H4. Partyjki na mapach L+

Wersja gry najlepiej dla mnie złota edycja z extra klasyki :) ale i na złotą edycję z 5 mogę się pokusić, lub też na taką, do której dostanę link :P

Chętnych zapraszam narcos@poczta.fm - strasznie mi się nudzi więc czekam na wyzwania:D

A i mapy najlepiej Random, tak by było zabawniej z progiem trudności 120%+

MiB

Witaj,

nie, nie urządzamy turniejów online pomiędzy graczami HoMM, jednak organizujemy coroczny Konwent, na którym rozgrywany jest turniej H3: Arena Live.

Żeby wziąć udział w tym turnieju, to trzeba spełniać jakieś warunki?

Jedynym warunkiem jest obecność na konwencie. :)


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.