Imperium

H3 HD

Witam, mam problem z H3 hd, otóż zakupiłem grę parę dni temu. Zdążyłem skatać pierwszą kampanię po czym wyszedłem z gry. Na drugi dzień wchodząc w menu kampani (by wybrać inną) zauważyłem, że ta pierwsza nie jest odznaczona tak jak bym w ogóle w nią nie grał (nie zapisał się save profilu) Podpowiadam że gra uruchamia się przez Steam a nie Uplay. H3 hd jest pierwszą moją grą na steam-ie, zawsze grałem przez upla. Proszę o odpowiedz.

A do menu z wyborem kampanii wchodzisz przez przycisk "Nowa gra" czy "Wczytaj grę"?


"Marksizm, od kiedy stał się nauką, wymaga, by go traktowano jak naukę, to znaczy, by go studiowano.”

nowa gra

To wejdź przez ten drugi. :P


"Marksizm, od kiedy stał się nauką, wymaga, by go traktowano jak naukę, to znaczy, by go studiowano.”

Wczytałem grę z autosave z ostatniej tury pierwszej kampanii i przeszedłem ją ponownie. Wtedy jest odznaczona, ale to jest bez sensu bo pokazuje mi jak bym ją przeszedł drugi raz czyli miałem drugi wpis w rankingu gry.

Dobra przekminie to jakoś. Muszę to zrobić bo szkoda mi psuć zabawę z przechodzenia wszystkiego

A przypadkiem po przejściu kampanii, gra nie powinna cię poprosić o zrobienie sejwa? Nie masz tam innych zapisów poza autosave'em?


"Marksizm, od kiedy stał się nauką, wymaga, by go traktowano jak naukę, to znaczy, by go studiowano.”

Dokładnie to zrobiłem tak, że wczytałem z autosejva bo nie pomyślałem żeby wziąć zwykłego sava, przeszedłem pierwszą kampanię jeszcze raz i była ona odznaczona ptaszkiem, wziąłem drugą kampanię i tam zastąpiłem te sejwy nowymi. Problem jest taki, że jak nawet wyjdę do menu głównego z drugiej kampanie teraz to ta pierwsza nie jest odznaczona, że przeszedłem (przypominam że drugą kampanię wybierałem w momencie kiedy pierwsza była zaznaczona ptaszkiem jako zaliczona). Zawsze grałem w hmm3 plus dodatki. jeśli przeszedłem kampanię to zawsze jak brałem nowa gra to i tak były odznaczone, tak jakby w jakimś profilu gracza się to zapisywało.

To co opisałeś to stary klasyk. Jeśli skończysz kampanię, robisz sejw (bo jesteś o to proszony) i kolejne kampanie odpalasz grając z tego sejwu. Nie z nowej gry.

I tak, w innych grach zrobili to inaczej, ale w h3 jest jak jest.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

ok dzięki. Wszystko rozumiem. Zamykam temat.