Imperium

Zgłaszanie błędów

https://jaskiniowcy.heroes.net.pl/mieszkancy

Jaskinia

Coś poszło nie tak...
Błąd krytyczny, kod 20231207220826

Nic pilnego, Gnomie, ale podsyłam przy okazji. Pozdrowienia!


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Chwilowo załatane, acz bądźmy szczerzy, cały ten dział jest w pilnej potrzebie przepisania od zera. ;) Dzięki za zgłoszenie.

Ognisko nie działa/płonie.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Ognisko zapalone.

Jest jakaś niekonsekwencja w obsłudze czasu: na stronie głównej godziny postowania wyświetlają mi się według czasu lokalnego na komputerze, na forum — według czasu polskiego (i, o ile dobrze widzę, jeśli czas lokalny w danym momencie wyprzedza czas zamieszczenia jakiegoś posta, to post ten w ogóle nie pojawia się na tablicy na głównej).

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1. lutego, Ostatnio modyfikował: Hayven

Ognisko nie płonie od wczoraj.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Zobacz proszę teraz.

hmm czy w Ognisku nie brakuje jakiegoś bannera? Wszystko jest przesunięte maksymalnie do góry?
Mam wrażenie że jakoś inaczej to wyglądało.


"The road goes ever on..."
"Droga biegnie ciągle wprzód..."

Imperium Jaskini jest w innej strefie czasowej, albo już przestawiona na czas letni. Posty, są cofnięte o godzinę. Na Głównej problemu nie ma.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 15. marca, Ostatnio modyfikował: Tabris


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

@Saruman: Góra Ogniska poprawiona, nie zauważyłem, bo korzystam z trybu pełnoekranowego.

@Tabris: Dziękuję za głoszenie, przyjąłem. Ale biorąc pod uwagę że niedługo znowu zmieniamy czas, a do następnej jesieni mamy nadzieję na stworzenie nowego forum - priorytet tej sprawy jest dla mnie niski.

Po kliknięciu "ostatnie posty w temacie" wyświetla się informacja o błędzie.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Poprawione.

Przy próbie przeniesienia/podzielenia/zablokowania tematu wyskakuje błąd. Co się dzieje przy skasowaniu nie sprawdzałem.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24. marca, Ostatnio modyfikował: Tabris


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Tabris

Przy próbie przeniesienia/podzielenia/zablokowania tematu wyskakuje błąd. Co się dzieje przy skasowaniu nie sprawdzałem.

Poprawione, poprawione, poprawione, sprawdziłem i działa.

Na stronie głównej około 40 minut po północy post z dzisiaj (14 kwietnia) był na liście na stronie głównej wyświetlany jako "14 kwietnia", a post wczorajszy (z 13 kwietnia) był podpisany jako "dzisiaj". Ale, jak tak patrzę na czas pojawienia się tego posta, to chyba dlatego, że forum z jakiegoś powodu funkcjonuje w czasie Greenwich (GMT+0).

+jest jeden nowy post (spam, i to chyba 18+) w przypiętym temacie w podforum King's Bounty, który nie wyświetla się na głównej ani na stronie odpowiednika podforum, ale widać go jako ostatni post stolika w całościowym podglądzie Imperium, jak również po wejściu w temat/post.

Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 13. kwietnia, Ostatnio modyfikował: Hayven

Po zmianie czasu posty w forum mają czas o dwie godziny 'spowolniony', stąd post napisany o 0 wyświetla się jako napisany poprzedniego dnia i wyświetla się inaczej.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 14. kwietnia, Ostatnio modyfikował: Tabris


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.