Imperium

Krypta Map

Kiedy i czy szykuje się aktualizacja w krypcie map? Od ponad 8 miesięcy nic się nie dzieje. I dlaczego wyrzucono na zbity pysk kryptę map do przechowywania map do Heroes 5?


Jeśli człowiek się nie rozwija, to się zatrzymuje w miejscu. Jak się zatrzymuje, to się cofa w rozwoju. Jak się cofa, to z powrotem wskakuje na drzewa. Jeśli wskakuje na drzewa, to tylko po to, żeby małpy powk...wiać własną osobą.

Szykuje się, mamy nadzieję że już niedługo.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Newsów to się już nie czyta w ogóle... ;)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB, a czy chociaż dobrze zapisałeś stronę, bo mało co, a byś mi kompa wykończył. Nacisnąłem na te "Newsy" i mi wyrzuciło na jakiś Suspend, z którego nie dało się wrócić, a do tego zaczęło mi skanować kompa w jakimś celu.

PS. Grasz w H4 oryginał? Jeśli tak, to dobrze. Ale więcej informacji dostaniesz na Priv.


Jeśli człowiek się nie rozwija, to się zatrzymuje w miejscu. Jak się zatrzymuje, to się cofa w rozwoju. Jak się cofa, to z powrotem wskakuje na drzewa. Jeśli wskakuje na drzewa, to tylko po to, żeby małpy powk...wiać własną osobą.

@Caar Xoffek: "Suspend" to znana przypadłość Jaskini - czasem zdarza się, że serwer na którym stoimy jest przeciążony i wtedy pojawia się owa złowieszcza informacja - spróbuj jeszcze raz ;)

Co do skanowania kompa - to nie ma związku z przeglądarką - lepiej sobie sprawdź program antywirusowy :P

A jeśli chodzi o H4 - posiadam oryginalną wersję, ale nie gram - jestem jednym z tych, którym ta część sagi nie przypadła do gustu ;)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Czemu nikt nie zajmuje się kryptą? :P
Pełno w niej niepoprawnych linków do map [adres nie istnieje]
[Nie działające linki do map WoG: Ludzie atakują,Tryumf Nekromanty,Aspatria Knorr,Great Expeditions,Imperial Strategy,Level One,Mystic Gardens,New Zeland,Ocampa Homeworld,River Wold,The Camping Trip,The End,Thousand Islands
[Nie działające/błędne linki w kampaniach: Inquisition (pobiera się kampania Conflux)]
[Map do H3/H3:AB/H3:SoD nie sprawdzałem]
Wysłałem to wcześniej na maila,ale nikt nie odpowiedział i błędy nie zostały poprawione...


...

Tilogour

Czemu nikt nie zajmuje się kryptą? :P
...

Błędy w Krypcie możesz zgłaszać w Kurhanach Kartografów, szczególnie tutaj. Jeżeli zaś chcesz pomóc Strażnikom, zgłoś się w tym temacie.


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.