Imperium

Pliki 82m

Witajcie! Praucje nad modowaniem HOMM2, mam calkiem spory problem, latam po necie i nie moge odnalezc konvertera z 82m na wav albo pcm, jesli odtwarzam na podanych parametrach to i tak wychodzi kicha. Solucje ?


"Stone Towers are built from the outside in. The
builders give their strength and courage to the Tower,
placing the body of a brave man in every third layer
of bricks".
--Yed Nuren, Nimbian Brick Layer

Znalazłem link z forum, z Kwasowej Groty może pomoże... Jeżeli wcześniej go nie spotkałeś ;D

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=481

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 6.01.2008, Ostatnio modyfikował: Dragon Killer


*^Jestesmy tylko ziarenkiem piasku w otaczającej nas pustyni wszechswiata^*

Hmm, zgadza sie , 82m to pliki dzwiekowe.
http://rewiki.regengedanken.de/wiki/.82M_(Heroes_of_Might_and_Magic)

Tyle to juz wiedzialem, sek w tym, ze nie moge ich odtworzyc. Oto lista programowk ktorych uzylem:
- Rejestrator Dzwieku
- dbPowerAmp
- Winamp
- Cool Edit 96
- All Player
- Quick Time
- Windows Media Player Classic
- Windows Media Player

Ciekawostka jest, iz w podanym przezemnie linku zanjduje sie kawalek kodu konvertujacego 82m do innych formatow, ale nie mam pojecia jak go uzyc.


"Stone Towers are built from the outside in. The
builders give their strength and courage to the Tower,
placing the body of a brave man in every third layer
of bricks".
--Yed Nuren, Nimbian Brick Layer

Skompilowałem ci ten program, jest pod http://enleth.com/smieci/82m2wav.exe - uruchamiać z wiersza poleceń, "82m2wav plik.82m plik.wav".


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Uprzedziłeś mnie Enleth dosłownie o chwilkę ;D


*^Jestesmy tylko ziarenkiem piasku w otaczającej nas pustyni wszechswiata^*

Ok, mam teraz caly sztab pracujacy nad pentelka, wrzucic exe do folderu z 82m i sam przekonwertuje wszystko w nim. Powinien byc gotowy na jutro.


"Stone Towers are built from the outside in. The
builders give their strength and courage to the Tower,
placing the body of a brave man in every third layer
of bricks".
--Yed Nuren, Nimbian Brick Layer

Witam wszystkich!
Ma ktoś może "tematy" z 4ech zamków z HoMMa I w jakims bardziej nowoczesnym formacie? Jak się konwertuje pliki 82m na wav? Wybaczcie, nie znam się na tych rzeczach. Zależy mi okropnie na muzyce z HoMMa I. Jest fantastyczna!

S pozdravem


"Pryc s rukou od ni! Je to pritel mistra Husi!"

Ależ oczywiście, wszystko jest do ściągnięcia tutaj.

Nawiasem mówiąc, też podoba mi się muzyka z H1 – szczególnie w zamku barbarzyńcy.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 16.09.2016, Ostatnio modyfikował: Tarnoob


Rozród nie jest prawem człowieka.

Salve!
Jakby kto chciał, mam całą muzykę z HoM&Ma I w formacie mp3 ;) A i ważne, tematy z zamków to przeróbki muzyki klasycznej. Muzyka Warlocków to nic innego jak gawot z VI Suity angielskiej J.S.Bacha :-)
Do konwersji 82m polecam Exact Audio Copy.

S pozdravem

Zavischa

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 27.02.2009, Ostatnio modyfikował: Zavischa


"Pryc s rukou od ni! Je to pritel mistra Husi!"