Imperium

[FIXME] Wyświetlanie wpisywanego hasła

Dzisiejszego pięknego, niemal wiosennego popołudnia chciałem się zalogować na Jaskini. Wszystko działo się normalnie, aż do momentu, gdy po wpisaniu nicku i hasła zerknąłem na ekran - zamiast zwyczajowych gwiazdek czy kropeczek w ekranie logowania pojawiły się znaki.

http://img301.imageshack.us/img301/9008/bugdw0.jpg

(nie sprawdzajcie, zaręczam, to nie moje hasło :P )

Nie jest to (chyba) jakiś poważny błąd, ale może doprowadzić u któregoś z Jaskiniowców do wycieku hasła, i np. przejęcia konta. Więc sygnalizuję.

EDIT: Caar... ^^' Tak, na pewno nasze hasła zostały zhakowane przez kogoś robiącego brzydkie dowcipy i hodującego jajecznicę xD . To bug i tyle.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.02.2008, Ostatnio modyfikował: Fristron


"Ludzie mogą ginąć dla kłamstw. Ale prawda jest na to zbyt cenna."
Terry Pratchett

Ne tylko ty masz problemy. Ja wczoraj nie mogłem się wylogować, tylko cały czas wyrzucało gustowny komunikat o tym, że nie mogę się ponownie zalogować (o wylogowaniu nie wspomnę). A teraz, jak chciałem się zalogować, to widziałem swoje hasło w postaci ciągu liter a nie gwiazdek, jak było do tej pory.


Jeśli człowiek się nie rozwija, to się zatrzymuje w miejscu. Jak się zatrzymuje, to się cofa w rozwoju. Jak się cofa, to z powrotem wskakuje na drzewa. Jeśli wskakuje na drzewa, to tylko po to, żeby małpy powk...wiać własną osobą.

@Frinston


Nie jesteś sam :)
Mi tak samo wszystko jak tobie się wyświetla.
A oto link dla niedowiarków
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/967642bf3d96eae5.html

@ Fristron i Ynaf.

Najwyraźniej wasze hasła zostały zhakowane albo ktoś odpowiedzialny za ekran logowania robi głupie brzydkie dowcipy.

To jest tylko moje zdanie.


Jeśli człowiek się nie rozwija, to się zatrzymuje w miejscu. Jak się zatrzymuje, to się cofa w rozwoju. Jak się cofa, to z powrotem wskakuje na drzewa. Jeśli wskakuje na drzewa, to tylko po to, żeby małpy powk...wiać własną osobą.

Caar Xoffek

@ Fristron i Ynaf.

Najwyraźniej wasze hasła zostały zhakowane albo ktoś odpowiedzialny za ekran logowania robi głupie brzydkie dowcipy.

To jest tylko moje zdanie.




A kto by miał nas zhakować?

Prezydent, premier, a może sam diabeł. ;)

Ja mam tak samo. A co do diabła, to niejaki MiB robi to forum i jest diabłem....

PS
Zauważyliście, że większość kont "jednodniówek" to diabły, których profesją jest przyjazne diabelstwo?:P

PS2
Trzeba skołować Taba i paru innych aniołów i zrobić krucjatę


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Witaj!

Oj ludu, nie dbacie o moje serce! Zawału przez Was dostanę!
Już zacząłem szukać ew. miejsca hackowania kodu,
czy potencjalnych możliwości "wstrzyknięcia" czegoś do kodu strony.

A tu się okazuje, że po prostu wymieniając panel logowania
(tak, dziś to miało miejsce jakby ktoś nie zauważył),
pomyliłem się i nie oznaczyłem pola jako "gwiazdkowanego".
Ehhh... Na przyszłość opisujcie problem nieco dokładniej :P

Poprawione. Dziękuję za zgłoszenie.

@Caar Xoffek: już takich głupich komunikatów pokazywać nie powinno ;)

@Hellscream: bo "jednodniówki", to osoby, które nie raczyły poprawić sobie profilu po małej katastrofie około rok temu ;)

@Fristron: plus dla Ciebie za używanie Opery ;)

@Ynaf: a Ty dostajesz minusa za IE 7 :P

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 26.02.2008, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

offtopic: @MiB: Czyli jestem niegodny ;)


ontopic: @MiB: To dobrze, że diabeł zareagował, raczej nie chcę w jaskinii aniłów;)

Ja mam Mozillę, co dostanę :P

Nazywajmy rzeczy po imieniu- pewien rogaty pan coś nie tak zrobił i nam rogi dorobił (człowiek nie czuje jak rymuje):P

A tak w ogóle dziękujemy za szybką reakcję


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Hellscream

Ja mam Mozillę, co dostanę :P


Bana xD

Wybaczcie ale nie mogłem się opanować xD


HVI moderator

Dobre Tristan, dobre ;)

Hellscream

Ja mam Mozillę, co dostanę :P


Nic... i radzę się cieszyć...

Hellscream

Nazywajmy rzeczy po imieniu- pewien rogaty pan coś nie tak zrobił i nam rogi dorobił


Żeby Wam dorobić rogi, właśnie musiałbym zrobić coś "tak" ]:->

Pozdrawiam

p.s. rozumiem, że działa. Zamykam.


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.