Imperium

[WoG] Mithrill

Witam mam 2 pytanka:

jak przesłać mithrill do innego gracza?
słyszałem także, że można oddać zajętą kopalnie, zamek i dwelingi innemu graczowi - jak to zrobić?

pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Witam!

Mithrill można przesłać przez mechanizm banku (należy mieć włączony ten plugin).
Wybieram opcję przekazania zasobów. W ostatnim oknie będziemy mogli wybrać liczbę sztabek do przekazania.

Odpowiedzi na drugie pytanie nie znam.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Kyyre mogę wiedzieć skąd wziąłeś te drugie pytanie?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.09.2008, Ostatnio modyfikował: Szkielet


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III

Kyyre

Witam mam 2 pytanka:

jak przesłać mithrill do innego gracza?
słyszałem także, że można oddać zajętą kopalnie, zamek i dwelingi innemu graczowi - jak to zrobić?

pozdrawiam

Należy włączyć funkcję "transfer własności" w opcjach WoGifikacji. Podczas gry wystarczy kliknąć na pasku rozmowy a następnie PPM na danym należącym do nas obiekcie.


Per aspera, ad astra

A swoją drogą, czy obecnie WoG pozwala na zmianę/dodanie nowych surowców, ale o standardowych właściwościach jak: ruda czy drewno?


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

zdefiniuj "standardowe właściwości".

Bo jeśli chodzi o to, coby mithrilem płacić za jednostki i budynki to dałoby się zrobić - tyle, że nikt nie widział zbytnio w tym sensu. Po pierwsze - komputer nie potrafi wykorzystywać "niestandardowych zasobów" (zbierając mithril dostaje złoto, jeśli się nie mylę), a po drugie - mithril nie ma swojej kopalni, więc płacenie nim co tydzień za jakieś jednostki byłoby raczej niemożliwe. Inne zasoby na chama też dałoby się zrobić, korzystając z 'pustych' skrzyń skarbów, aczkolwiek tylko mithril ma dodatkowe wsparcie poleceń ERM.


Neutralność nie zawsze jest możliwa...