Imperium

[TODO] Ort! - komentarz

Szczerze powiedziawszy, podobała mi się stara opcja zaznaczania błędów.
Osoba popełniająca błąd od razu orientowała się, w którym miejscu się znajduje.
Można było również dodać jakieś przesłanie dla tej osoby (chociażby informację o typie tego błędu).

I tego mi brakuje w dzisiejszym oznaczaniu błędu, możliwości przesłania krótkiej wiadomości do użytkownika, wraz z zatwierdzeniem znalezienia błędu.
Coś w rodzaju komentarzy, tylko w tym wypadku zrealizowane jako prywatna wiadomość.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 14.05.2008, Ostatnio modyfikował: mah


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

Przecież nikt nie broni "ortować" w stary sposób.
Zawsze można post edytować, zaznaczyć błąd ręcznie, a nawet dopisać krótki komentarz.
Później kliknąć na magiczne "ort!" i już autor feralnego postu jest informowany o gafie.

Jakieś sugestie na PW - to można zrobić jednak ręcznie, ale jeśli będzie taka wola ludu, to można pomyśleć o jakimś ułatwieniu.
Tyle tylko, że ja osobiście nie wierzę, żeby wielu moderatorów/jaskiniowców z tego korzystało.
No ale może się mylę.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Tak, tylko edytować cudze posty może tylko moderator danego działu, a tego ma dosyć okrojona liczba osób.
Możliwe , że nawet nikt prócz mnie by z tego nie korzystał, dlatego :

[TODO] - gdy temat zawiera propozycję nowej funkcji/usprawnienia

Chodziło mi raczej , o zaznaczenie , że jest to błąd stylistyczny, użycie wyrazów nieodpowiednich, błąd językowy...
Sprawdziło by się w przypadku baaaardzo długich postów.

Ale jak samo TODO wskazuje, taka mała rzecz, idea, której brak realizacji niczemu nie zaszkodzi :)

Przecież w końcu znikną wszelakie błędy z jaskini.


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот