Imperium

Problemy z grą pod Windows Vista

Czemu na Windows Vista Home Premium niemoge zainstalować H3 Might and Magic?

Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 29.10.2011, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Gra Heroes III została wydana w 1999 roku. Bezproblemowo działa na Win 95, 98, 2000 oraz XP. W Viście zastosowano nowe rozwiązania przez co nie jest możliwe poprawne działanie H3.


Wolę żałować niepomyślnych wyników niż wstydzić się odniesionego zwycięstwa

/Aleksander Wielki/

Mi działa bez problemów.


Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Jeżeli instalator ci się w ogóle nie włącza po kliknięciu "Instaluj", uruchom "setup.exe" bezpośrednio z płyty.

Poza tym, jak ci nikt nie odpisuje, to poczekaj trochę dłużej zamiast podbijać temat. I nie dziw się, że nikt nie odpisuje z konkretnym rozwiązaniem, bo ani słowem nie napisałeś, co to znaczy, że "nie możesz" ["nie" z czasownikiem OSOBNO] zainstalować - zawiesza się, mówi że nie można zainstalować, czy jak? A pytanie zadaj w treści, nie temacie - to, że limit długości jest duży nie znaczy, że trzeba go wykorzystywać w taki sposób.

I ani się waż jeszcze raz ustawić takiego podpisu.

Na razie to były rady - jak następnym razem coś takiego odstawisz, będzie ostrzeżenie.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Hmmm najwidoczniej masz racje sorka i dzięki za rady które postaram się wykorzystać

Ja mam Vistę Ultimate i miałem ten sam problem.
Rozwiązałem go - Plik instalacyjny na płycie trzeba znaleźć ręcznie, a następnie go uruchomić.

Witam!
Ostatnio zainstalowałem hirołsy 3. instalacja poszła bezproblemowo, ale gdy próbuję włączyć pojawia się czarne tło i kursor myszy, tak jest przez 2-3 sek. a później się zamyka i wyskakuje problem " Program Heroes of Might and magic 3 Złota Edycja przestał działać"
Parametry kompa:
OS: Windows Vista Basic 32- bit Service pack 2
Proc: Intel Core 2 Duo 2x2.00GHz
Ram: 2GB
Proszę odpowiedzi w temacie lub na gg: 35534050

P.S. Mam aktualne sterowniki i directX 9.0

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.10.2011, Ostatnio modyfikował: Mnementh


One, to do good
One, to fight where others do not have the courage ...
One to smash the undead to destroy the industry led hell ...
One, to discovery the unknown ...

Witam!
Już rozwiązałem mój problem. Teraz by powstrzymać dalsze pytania napiszę sposób w jaki to zrobiłem ;) :
Zainstalować grę należy w trybie zgodności z XP lub 98 (ppm na instalatorze > Właściwości > Zgodność itd.). Później grę tak samo włączyć. Problem z instalacją powinien przy okazji też się rozwiązać. To tyle na razie.


One, to do good
One, to fight where others do not have the courage ...
One to smash the undead to destroy the industry led hell ...
One, to discovery the unknown ...