Imperium

TODO Płeć

Przy nazwie nicku powinna być płeć forumowicza. Czasami powiecie (napiszecie posta) że np. t e n gościu ma ciekawą
opinię o tym i o tym, a później okazuje się że to dziewczyna. :)

Dobry pomysł Yeti. Ponieważ większość Jaskiniowców ma problemy z określeniem płci niektórych użytkowników taki znaczek się przyda.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.12.2008, Ostatnio modyfikował: Nebirios


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Według mnie to zbędne. Jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o osobie wystarczy poczytać jej biogram.
Wiem, że biogramy nie są obowiązkowe (na pewnym etapie), ale wówczas za brak informacji odpowiada dana osoba i już nie powinna mieć (w takim wypadku) pretensji, jeśli ktoś się pomylił.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.10.2008, Ostatnio modyfikował: Infero


"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning

Do tego dochodzi jeszcze avatar, ale np. nieumarłego już trudno rozpoznać, jak wyglądał za życia. Można by wprowadzić oznaczenie płci, ale żeby to pasowało do forum.


Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Avatar może być mylący nie tylko w przypadku nieumarłego :P
Osobiście nie miałbym nic przeciwko małym znaczkom przy nicku. Jednak w JB nie miałem jeszcze wynikającego z tego problemu więc również wydaje mi się to zbędne.


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Tu można wymienić Avonu, który wszędzie pisze w rodzaju męskim, ale w biogramie jest różowowłosą elfką:)]


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Jakbyś doczytał do końca mój biogram, to może byś się zorientował. :P


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Avonu, co do twojego biogramu: czytałam go wielokrotnie i nadal mam wątpliwości :p, ale pewnie o to ci chodziło. :D


"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning

Na końcu jest coś o czarnoksiężniku, a w profesji jest napisane Czarnoksiężnik. Ciekawy chwyt, napisać cały biogram o elfce i wcielać się w czarnoksiężnika:P


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Hellscream, Infero - "Diabeł tkwi w szczegółach".


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Dagon

Avatar może być mylący nie tylko w przypadku nieumarłego :P

Faktycznie :D
Mój avatar też zmylił parę osób :-)
Ale po prostu mi się podoba i nie mam zamiaru go zmieniać :-)


HVI moderator

Sam Dagon zresztą też w tej kwestii święty nie jest:)] Choć na upartego, tą rusałkę można zrobić "tym rusałkiem"...:P


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Hem hem, myślę że mogło by to być przydatne, aczkolwiek nie jest niezbędne. Dotychczas jaskiniowcy dawali sobie radę, więc cóż, to nie jest potrzebne.


"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie dla cnoty"
Stephen King

Jak dla mnie jest to zbędne działanie, wszyscy dawali sobie zawsze radę (nawet z Avonu), choć nie powiem, czasami łatwo o pomyłkę. :)


Koniec może być początkiem.

Według mnie takie określenie nie jest konieczne. Wprowadza może trochę zamieszania, ale jednocześnie daje unikalną szansę na to by się innym użytkownikiem zainteresować i poznać go, chociażby przez przeczytanie biogramu, czego zdecydowana większość nowych użytkowników nie czyni. Zresztą po co komu wiedzieć jaką ktoś ma płeć?! Przecież nawet jeżeli ktoś się pomyli przy pisaniu posta, to to przecież nie czyni kogoś kobietą bądź mężczyzną ;)

To zależy jakie błędy, bo po robionych błędach też ponoć można płeć określić:)]


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Mógłby być tylko malutki znaczek.


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Malutki znaczek mógłby być. Byle aby był widoczny.


"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie dla cnoty"
Stephen King

Właśnie. Może być taki jak ikona napisania posta.


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Pomyłki zdarzały się i pewnie nadal zdarzają (mam jak najbardziej babski awatar, nie mówiąc już o biosie i tytule osobistym..), ale powiedzmy, że to da się dość łatwo skorygować z uśmiechem pisząc do danej osoby PMa albo w odpowiedniej (ładnie zaznaczonej) formie napisać odpowiedź w danym topicu.

Osobiście jakoś nie wyobrażam sobie znaczka płci przy naszych avach i tym wszystkim co jest przed i po nicku. Może gdzieś tam na profilu, jak ktoś chce więcej poczytać to można zaznaczyć k czy m.. Ale wiem np. że nie każdy pan w rzeczywistości kreuje w Imperium postać męską ;).

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.12.2008, Ostatnio modyfikował: Nami


Sin does not exist