Imperium

Modelinowe jednostki

Czy podoba wam sie ten pomysł?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania
  • Super
  • Tandeta

Wpadłem właśnie na szalony pomysł.Zróbmy jednostki z modeliny! Co o tym sądzicie? Wpadłem na ten pomysł przeglądając forum wiedźmina. Jak kogoś interesuje to tu link do tematu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=15263.0

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.10.2008, Ostatnio modyfikował: Nebirios


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Chcesz, to rób. Zdjęcia możesz wrzucić na forum. Ale jaki sens ma zakładanie na to tematu?


"Trzeba jeszcze mieć w co wierzyć
By się z własną pieśnią zmierzyć."

Faktycznie, pomysł szalony. Jeśli masz czas na takie rzeczy, to rób, czekamy na efekty. Ale wg. mnie plastelina to dobra zabawa dla dzieci w przedszkolu, ewent. we wczesnych klasach podstawówki.


Nie pytaj co JB może zrobić dla Ciebie. Pytaj co ty możesz zrobić dla JB.

Zabawa modeliną to świetna terapia relaksacyjna. A jeśli dodatkowo wyjdzie coś fajnego - miło postawić na półeczce ;]


MonoKOK is always watching.

A ja uważam że pomysł jest genialny, i myślę że spokojnie możemy urządzić nawet konkurs z nagrodami za najlepszą pracę, jednostek z HoMM i M&M jest od groma, tematów i stworków nie zabraknie. Zaraz sam sobie kupię trochę modeliny :]


WE ARE THE BORG.
YOU WILL BE ASSIMILATED.
RESISTANCE IS FUTILE.

Haha, no i się okaże czy ktoś ma super talent plastyczny :P


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

A nie lepiej miasta z modeliny!

Robienie figurek z modeliny jest znakomitym wypełnaczem wolnego czasu. Kiedyś z siostrami lepiłem figurki z Władcy Pierścieni. Mają one dwie wady: czasami rozpadają się przy gotowaniu, a po nim są strasznie kruche. :P


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Dreaxe

A nie lepiej miasta z modeliny!

Może od razu całą mapę...?


Nie pytaj co JB może zrobić dla Ciebie. Pytaj co ty możesz zrobić dla JB.

Widze już ten tytuł "Heroes of Might and Magic 6 - Powrót Modeliny " albo "Fabrtka modeliny" lub "Ostrze z Modeliny"

Dreaxe@:
Drwij sobie. Ciekawe czy umiałbyś zrobić taką jednostkę.


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Na początku pomysł wydał mnie się nieco niepoważny. Z drugiej strony myślę, że trudno było by zrobić jednostkę na przykład z Heroes III z modeliny. Można kombinować, można coś z gliny lub z innych materiałów wykonać... A jeżeli będzie to miało ręce i nogi i będzie się prezentować, to myślę, że to całkiem ciekawy pomysł. Do tego także potrzeba umiejętności i cierpliwości, no i przede wszystkim czasu. Poważnie, popatrzcie na obrazki, do których linka zapodał Nebirios (pierwszy post w temacie) - tego nie nazwałbym zabawą dla dzieci. To jest... niesamowite...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.10.2008, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Pomysł nawet fajny. Jak tylko znajde czas to się biore za plasteline...

No i jak wam idzie?


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy