Imperium

[FIXME] Ustawienia na głównej

Nie wiem czy ten problem dotyczy tylko mnie, ale zgłaszam. Korzystam z Linuxa, gdy na stronie głównej klikam na link "Ustawienia", a nastepnie chce zmienić buttony na głównej, to gdy klikam na niektóre z tych, które mam, by je wykasować, przegladarka mi się zamyka i pojawia jakiś błąd.

Mam jeszcze jedną prośbę: byłbym wdzięczny gdyby bądź w buttonach, bądż na tej liście na głównej po lewej stronie na górze znalazł sie bezpośredni link do Ogniska, bądź jak na przykład w buttonach mozliwość wyboru takiego linku.

Ech....

Jaka przeglądarka - dokładna wersja - i jaki błąd? Nie, nie obchodzi mnie, że w czerwonej ramce w zielone groszki, treść podaj. Jak nie widzisz, to przeglądarkę uruchom z terminala. Czy to naprawdę takie trudne, podać te dwie rzeczy od razu? Przecież to oczywiste, że będą potrzebne...


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Przepraszam.

Wersja programu: KDE (Konqueror) v. 3.5.9
Opis błędu: "Program Konqueror uległ awarii, wywołując sygnał 11 (SIGSEGV)

I jeszcze co z tym linkiem do Ogniska?

Sanctum

Mam jeszcze jedną prośbę: byłbym wdzięczny gdyby bądź w buttonach, bądż na tej liście na głównej po lewej stronie na górze znalazł sie bezpośredni link do Ogniska, bądź jak na przykład w buttonach mozliwość wyboru takiego linku.

Nie wydaje mi się to konieczne. Tworząc link do Ogniska równie dobrze moglibyśmy wrzucić link do Mistycznych, czy Gorących- są to tak samo ważne i równie często odwiedzane miejsca.
Albo moglibyśmy dorzucić link do Karczmy, forum H5 czy forum Akademii.
Tylko należy wziąć pod uwagę, że skorzysta z tego ledwie odsetek użytkowników.
A skoro tak, to nie widzę powodu, żeby się męczyć. Wydaje mi się, że wrzucenie Ogniska, czy jakiegokolwiek innego, często odwiedzanego, miejsca do zakładek/ szybkiego uruchamiania, podręcznych stron, czy co tam oferuje używana przez Ciebie przeglądarka będzie dużo prostsze i szybsze, niż dodanie Ognia jako buttonu. I to dotyczy każdego użytkownika.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

Wydaje mi się, że wrzucenie Ogniska, czy jakiegokolwiek innego, często odwiedzanego, miejsca do zakładek/ szybkiego uruchamiania, podręcznych stron, czy co tam oferuje używana przez Ciebie przeglądarka będzie dużo prostsze i szybsze, niż dodanie Ognia jako buttonu.

Oczywiście, że byłoby to prostsze, w pełni się z Tobą zgadzam. Ale skoro zaoferowaliście coś takiego jak możliwość dostosowania profilu wyświetlania strony głównej do preferencji poszczególnych użytkowników, to może warto byłoby sie o coś takiego pokusić. Nie chodzi może nawet o same buttony, ale by móc dostosować do swoich potrzeb, tę listę tekstową w prawym górnym rogu.

Niestety, ta lista już jest obliczona na konkretną ilość elementów po odjęciu standardowej ilości przycisków pod logiem - i jakiekolwiek miejsce, które jeszcze ewentualnie można tam znaleźć musi pozostać zarezerwowane na przyszłość, bo prędzej czy później będzie potrzebne. I tak już mieliśmy dużo radości z upychaniem tego z okazji dziesięciolecia, mimo, że cała zawartość listy była znana. Jakby do tego jeszcze dorzucić elementy wpisywane sobie przez użytkowników, nie dałoby się nad tym nijak zapanować.

Co do błędu - potwierdzam, w 3.5.10 też występuje, sprawdzę dokładniej o co chodzi. W 3.5.7 wszystko było w porządku, a u nas się nic nie zmieniało, więc to pewnie błąd Konq, ale mimo wszystko poszukam jakiegoś obejścia.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...