Imperium

[error] Zmiana profilu + biogram

Witam! Właśnie znalazłam chwilke czasu, żeby uzupełnić swój profil. Stworzyłam piękny biograml i niestety wszystko się poszło paść na łąki z kozami... bo jak zwykle wyskakują mi jakieś błędy - ale to chyba moje fluidy tak działaja na sprzęt komputerowy - Wyskoczył mi błąd o numerach 20081217185804 proszę o pomoc, z góry dziękuje Meren Re


" w srebrnej poświacie szła, dziewczęcy duch, Bogini Ziemi..."

Meren Re

Witam! Właśnie znalazłam chwilke czasu, żeby uzupełnić swój profil. Stworzyłam piękny biograml i niestety wszystko się poszło paść na łąki z kozami... bo jak zwykle wyskakują mi jakieś błędy - ale to chyba moje fluidy tak działaja na sprzęt komputerowy - Wyskoczył mi błąd o numerach 20081217185804 proszę o pomoc, z góry dziękuje Meren Re

Dobra rada Meren Re: biogram przygotuj sobie w jakimś pliku tekstowym, a później po prostu wklej, wówczas nie będzie takich komplikacji. W związku z pytaniem do adminów, od razu podpowiem, żebyś podała typ przeglądarki i takie tam rzeczy, bo trudno będzie określić powód błędu - u mnie na przykład takiego problemu nie ma, bo sam niedawno zmieniałem biogram i nie było żadnych komplikacji.

Akurat w tym przypadku powód błędu był bardzo łatwy do określenia i został już poprawiony, żadnych dodatkowych informacji nie trzeba.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

No tak mądry zawsze po szkodzie.... zapewne następnym razem zapiszę najpierw w pliku tekstowym, tak w razie <w>, następnie zrobie kopię i zrzuce na płytę i wyślę dodatkowo na skrzynkę :) wiecie z moim szczęściem do sprzętu komputerowego... w każdym razie wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam i życzę Wesołych Mrocznych i Klimatycznych Świąt :)


" w srebrnej poświacie szła, dziewczęcy duch, Bogini Ziemi..."