Imperium

[FIXME] Wyświetlanie profilu

Nie wiem czy problem pojawia się tylko u mnie, ale chodzi o to, że już od dłuższego czasu w oknie profilu (mojego lub innego użytkownika) nie pojawiają się teksty wprowadzające poszczególne elementy tegoż profilu, czyli np. Rasa, Postów, Postów na starym forum itd.

Korzystam z IE7 na Windows XP SP2

Sanctum

Korzystam z IE7 na Windows XP SP2

No to masz odpowiedź.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

No to masz odpowiedź.

No... chyba nie mam. Jak rozumiem przeglądarka IE7 nie wyświetla tego tekstu i nic się z tym nie da zrobić? Czy raczej da się, ale byłoby to zbyt pracochłonne w stosunku do problemu? Oczywiście nie jest to błąd istotny, nie przeszkadza bardzo w poruszniu się po Jaskini, ale... ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Sanctum

No w sumie faktycznie, nie masz odpowiedzi, bo nie zadałeś pytania.
Problem znany, dotyczy IE 7, w IE 6 występuje inny, a pewnie w innych IE- kolejne błędy.

Nie planuję wprowadzać poprawek pod w/w przeglądarki, choć pewnie nie będą zbyt wymagające.
W zamian za to proponuję zmianę przeglądarki.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Przeglądać Jaskinie najlepiej jest w Firefoxie - Gdy używałem Internet Explorera wyświetlało (a raczej nie wyświetlało) mi się wiele błędów. Irytowało mnie to, więc poszukałem innej przeglądarki, no i oto jest nasza Mozilla.

Rob Church na liście dyskusyjnej wikitech-l: Jeżeli przestaniemy wspierać przeglądarki nieaktualne, pełne bugów, posiadające złe zabezpieczenia i niekompletne, stracimy ogromną liczbę użytkowników, którzy przeglądają lub edytują Wikipedię spod Internet Explorera.

Weź to sobie do serca, administratorze.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Ghulk


"Trzeba jeszcze mieć w co wierzyć
By się z własną pieśnią zmierzyć."

Tego właśnie MiB nie rozumiem. Wiem jak niektórzy, czy nawet większość osób częściej korzystających z Internetu, odnosi się do IE, nie oznacza to jednak, że można tylko dlatego dyskryminować użytkowników jednej przeglądarki na rzecz innej, w tym wypadku niewątpliwie sugerując ową będącą dziełem Mozilli.

@Ghulk: od pewnego czasu Google przestało wspierać IE 6 w swoich skryptach (głównie w nowym API Google Maps)- dlaczego nie przytoczyłeś wypowiedzi motywującej ich krok?
My i tak jesteśmy lepsi niż Google- oni po prostu odcięli użytkowników, a JB mimo wszystko można oglądać.

@Sanctum: ja żadnej konkretnej przeglądarki nie sugeruję. Ja tylko nie wspieram staroci, które tworzone były w czasach gdy o Google nikt nie słyszał, a twórcy YouTube bawili się w piaskownicy.
Wasze narzekania traktuję w kategoriach skargi właśiciela "malucha" do zarządu autostrady, że nie może wyciągnąć na ich drodze 130km/h i prosi o popsucie nawierzchni, żeby co chwila nie był wyprzedzany...
Używajcie sobie czego chcecie, ale nie próbujcie dostosować JB do przeglądarek, które nie potrafią wyświetlić poprawnie stworzonego i nie aż tak zaawansowanego layoutu.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Na wypadek, gdyby ktoś sądził, że nie wiemy, co robimy i odcinamy połowę użytkowników: obecnie IE używa mniej niż 23% odwiedzających (a wśród zalogowanych - 12%) i z tygodnia na tydzień ta liczba spada.

Na dodatek, wychodzi już IE8, który ponoć (muszę to sprawdzić, jeszcze nie miałem okazji, ale to byłaby naprawdę miła niespodzianka) w końcu doczekał się poprawienia kilku ponad dziesięcioletnich (!) błędów.

Obawiam się więc, że nikt z nas nie będzie poświęcał jeszcze raz tyle swojego wolnego czasu tylko po to, żeby wymyślać kolejne obejścia na błędy (w większości naprawdę kuriozalne i świadczące o niekompetencji twórców, włącznie z kompletnym brakiem umiejętności zwyczajnego czytania ze zrozumieniem przy analizowaniu tekstu standardów) badziewia, które i tak zaraz trafi do muzeum.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Erin


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

W tak zwanym międzyczasie błąd został poprawiony.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.