Imperium

Ulubione miasto

Które z miast lubisz najbardziej

  • Rezerwat
  • Nekropolię
  • Przystań
  • Akademię
  • Azyl
  • Twierdzę

Jakie jest wasze ulubione miasto? Piszcie!

Moim ulubionym miastem jest Rezerwat, bo:
-jednostki ładnie wyglądają (poza podpalonym kurczakiem vel feniksem)
-tęcza, portal kreatur i gildia magów również ładnie wyglądają
-można mieć dodatkowe fajne jednostki z portalu kreatur
-czary natury są fajne
-ogólnie zamek ładnie wygląda

Akademia - dobre jednostki, które dają możliwość kombinowania, przyjemna muzyka, możemy się szybko rozwinąć gospodarczo, Uniwersytet zapewnia dobry rozwój dla późniejszych bohaterów, jeden z niewielu przydatnych Sanktuariów Graala... Za Akademią ex aequo Przystań i Nekropola.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Przystań exequo z Azylem.
Przystań, bo strasznie podoba mi się jej klimat i jednostki, a umiejętności bohaterów magii i mocy doskonale się uzupełniają.
Azyl, bo... nie wiem, poprostu w tej części lubię tą frakcję. Może dlatego, że są tam ifryty ^^.


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Zdecydowanie Azyl "Chaos"
-Potężna magia (Dezorientacja,Implozja)
-Silne jednostki (Czarny Smok,Meduza)

i wiele innych rzeczy..


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III

Zdecydowanie śmierć
Niezłe czary i jednostki(kościany smok, duch, wampir)
Niestety niepotrzebnie pomieszano demony z nieumarłymi - to największa wada tego miasta.


,,Rzadko trafiają się tak szczęśliwe czasy, byś mógł myśleć, co chcesz, i co myślisz, mówić''

Moim ulubionym miastem jest Przystań bo lubię rycerzy.

Alkin

Moim ulubionym miastem jest Przystań bo lubię rycerzy.

Akurat tutaj rycerzy jest tyle ile ogr napłakał.
1. Giermek - czyli adept.
1. Kusznik - co prawda wojownik lecz nie rycerz.
2. Pikinier - jak wyżej.
2. Balista - maszyna obsługiwana przez niezidentyfikowanego ludzika, na pewno nie rycerza.
3. Krzyżowiec - pierwsza jednostka rycerska.
3. Mnich - jak nazwa wskazuje, duchowny.
4. Czempion - druga jednostka rycerska.
4. Anioł - nie trzeba tłumaczyć.

Zamki z rodzaju Zamek - Przytań nie są tworzone pod rycerzy lecz ludzi jako rasę oraz istoty sprzymierzone i hodowlane.


Koniec może być początkiem.

Ale w żadnym innym mieście nie można rekrutować rycerzy. Jest kilka jednostek które są rycerzami ale są neutralne.

Zdecydowanie Rezerwat. Feniks(mimo brzydkiego wyglądu) ma Świetne Statystyki.
Pozatym inne jednostki też są dobre :)


Zabij! Żeby przeżyć!

Zgadzam się z Wilcarzem, jednak niech się schowają te przeterminowane feniksy przed Baśniowymi Smokami ! Rezerwat jest dobrym sojusznikiem dla mej Nekropolii, której nic nie pobije ! PRZYSTAŃ NIE MA Z NAMI ŻADNYCH SZANS !!!!!!!


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

pełna zgoda z przedmówcami ale nie uważam obserwatorze aby Rezerwat był dobrym sojusznikiem dla Nekropolii.
Rezerwat-natura,piękno i szczęście...
Nekropolia-uosobienie zła,klątw i zgniłych kości...


Nie ma dymu bez ognia.

Bez urazy Maghdar ale zanim odrzucisz tę wersję lepiej ją z kimś wypróbuj.... NEKROMANCI I DRUIDZI - ŁĄCZMY SIĘ !!!

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 28.05.2009, Ostatnio modyfikował: Sulia


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Obserwator

Bez urazy Maghdar ale zanim odrzucisz tę wersję lepiej ją z kimś wyprubuj.... NEKROMANCI I DRUIDZI - ŁĄCZMY SIĘ !!!

"Wypróbuj."

Włączę się do dyskusji. Przecież chodzi tu o powiązania fabularne, a nie zwykłą grywalność danego zamku. Sam niejednokrotnie do azylu, czy właśnie rezerwatu w przydrożnych tawernach dokupowałem sobie lordów, czy innych.

Nie mylmy pojęć. Grywalność zamku może mieć powiązania z fabułą, ale tylko luźno, na przykład na zasadzie "nie lubię nekropolii, bo tam ożywiają trupy", albo "nie chcę grać przystanią, bo jestem ateistą".

Reasumując - przeciwność stronnictw w niczym w grze nie przeszkadza, trzeba tylko nie zapomnieć, gdzie znajdują się na tej słynnej tarczy, żeby wbrew fabule nie zaliczyć ich do sojuszników.


"Niech Bóg ma w opiece Frankonię"
"Każde imperium kiedyś upadnie... a przynajmniej się zachwieje"

Jean E. de Villier

"nie lubię nekropolii, bo tam ożywiają trupy"
Po pierwsze mam nadzieję, że to nie twoje słowa, i że tak nie twierdzisz. A poza tym to zgadzam się z tobą.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.05.2009, Ostatnio modyfikował: Def


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Obserwator

Zgadzam się z Wilcarzem, jednak niech się schowają te przeterminowane feniksy przed Baśniowymi Smokami

Przeterminowane to mogą być parówki w supermarkecie. Jednostka może być przereklamowana.

! Rezerwat jest dobrym sojusznikiem dla mej Nekropolii, której nic nie pobije ! PRZYSTAŃ NIE MA Z NAMI ŻADNYCH SZANS

Nekropolia bez Eq nie potrzebuje żadnych sojuszników.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 28.05.2009, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Oczywiście Rezerwat dzięki Portalowi Istot i doskonałej zdolności Czarodziejskich Smoków .

Akademia, bo łączy w sobie najpotężniejsze magie, potem Azyl bo po prostu mi się podoba;)
Zdecydowanie najmniej lubie Stronghold i Haven:P brzydkie i nijakie miasta.


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Ja jestem zdecydowanie za akademią :) Ten zamek ma wiele jednostek dystansowych i jeszcze ta magia ładu, palce lizać :) ...

Ja najbardziej lubię Nekropolie, ponieważ podobają mi się nekromanci, ich magia. No i oczywiście najbardziej lubię upiory, za ich regeneracje ;].

Zabawne. Magia przypisana niejako do miasta jest w H4. Ale nie ma tam upiorów, które są w H3 i H5. O jakiej części piszesz?


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.