Imperium

Gdzie moge kupić Heroes II z dodatkami?

Znacie może jakiś link ze sklepem gdzie mogę kupić Heroes II z dodatkami??
Bo nie chce ściągać z neta ponieważ żal mi tej wspaniałej gry
Tyle że nie prosze o linki do Allegro.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.06.2006, Ostatnio modyfikował: Crazy


Grób:

Jakżeś płytki grobie,
O jakżeś.
Jak kałuża łez wylana,
Na pogrzebie tyrana.

Na forum był taki temat o mapach do róznych wersji Heroes.
Był też tam link do pewnego czasopisma, chodzi konkretnie o Komputer Świat Gry.
W tym numerze dodana została również płyta z pełną wersją H2 z dodatkami po polsku.
Był to bodajże numer majowy, niestety nie wiem czy istnieje opcja zamówienia numeru archiwalnego, ale w jakimś kiosku być może jeszcze będzie.


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

konkretnie było to specjalne wydanie o grze Heroes V. Ja toto dorwałem najdalej dwa tygodnie temu, więc w kioskach powinno jeszcze być.

a jeśli nie.... to zostaje allegro :P.
(tak, przeczytałem, ale uważam, że w tego typu przypadkach (gry za kilka złotych) ryzyko jest prawie żadne. Sam z allegro mam H1, H3 SoD i MM6.)


Neutralność nie zawsze jest możliwa...

Ja swojego H2 kupiłem wraz z czasopismem, ale juz nie pamietam jakim bo to było dawno. Proponuje ci tez przejscie sie po hipermarketach. Ostatnio w dziale gry widziałem gre H2 + dodatki za 10zł, albo kup sobie odrazy 3 paka H1+H2+H3 + dodatki taką opcje kupna tez widziałem.


......

ja H1 i H2 kupiłem już dosyć dawno a mianowicie jak kupowałem H4 to dostałem dwie pierwsze części w prezencie (nie powiem bo mi sie trafiła okazja :P) ale co do twojego pytania ostatnio w sklepie u siebie w mieście wydziałem H2 z dodatkami za dyszke H1 nigdzie juz nie widziałem. Ktoś jeszcze powiedział ze w komputer świat był (albo w jakiejś tam gazecie) i jeśli było to jakieś dwa miesiące temu to jest możliwość zamówienia archiwalnego numeru. Jest nawet możliwość zamówienia numeru z przed 3 lat ale to już by był pewien problem lecz dwa miesiące to jeszcze nie aż tak duży problem. Wyślij im list, zadzwoń do nich albo pojedź osobiście i nikt myślę nie będzie robil większego problemu :P
pzdr

niegdys H1 było w CD-Action (ztąd go mam ;) ). możesz kupić nawet gazety na allegro. jeżeli znasz zaufanego kioskarza, to może z hurtowni uda mu się ściągnąć KŚ z H2 :)


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

Wczoraj albo przedwczoraj znalazłem chyba Playa w któym było Heroes II Gold Edition. Wraz z demówką Heroesa V. Jeśli jeszcze potrzebujesz to skocz sobie do kiosku.


Wolę żałować niepomyślnych wyników niż wstydzić się odniesionego zwycięstwa

/Aleksander Wielki/

Na początku było nadmienione, że linki do allegro nie są porządane.
Co do samego linku, jakkolwiek by nie patrzeć nie prowadzi on na aukcje z heroesami.
A na końcu, ta aukcja nie spełnia wymagań allegro, gdyż przedmiot wysyłany jest na maila:)


Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !

АРИЯ - Патриот

Ja niedawno kupiłem w kiosku komputer świat gry specjalnie o HV (nie wysilili się, tylko niecałe 10 stron, ale kupiłem dla herosików) Dali wersje gold po polsku z mapami. Myślę, że jeszcze będzie, jak u mnie było...

Mógłbyś spróbować poszukać na www.play.com.pl Sklep wspaniały :) Możliwe, że znajdziesz tam Hirka II z dodatkami.

http://www.gram.pl/gra_6w3h4_Heroes_of_Might_and_Magic_II_The_Price_of_Loyalty.html


Q chwale Jaskini
Pozdrawiam Namariee

Poszukaj w Empikach/Media Marktach/Saturnach - ja dorwałem w ostatnią sobotę sagę H1-h3 + dodatki za 20 zł (w Saturnie).

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Ja kupiłem swoje H2 w Komputer Świat Gry było to dość dawno, ale może jakiś nr się gdzies zachował ;)


www.swiatfantasty.i-forum.pl

z kolekcji Extra Klasyka Next zostala wypuszczona Saga Heroes of Might and Magic
jest to zestaw plyt zawierajacych Heroes I+Heroes II z dodatkiem+Heroes III z dodatkami Ostrze Armagedonu i Cien Smierci.Koszt to 19,99 zl

Wydaje mi się, że warto wydać te parę złotych więcej i mieć pudełko do postawienia na biurku(tak, ja nadal korzystam z tych starych płytek) i pewność, że gra została kupiona legalnie ;)


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.