Imperium

[WoG] Błąd w multiplayer

Witajcie,

Na początku przywitam się, bo jestem nowy: tak więc Witajcie! ;)

Mam (mamy) problem z WoG'iem podczas gry w multiplayerze i nie umiemy sie z tym uporać. Otóż bardzo często podczas gry z kolegą w czasie walki pomiedzy nami dochodzi do sytuacji, kiedy kolega na ekranie ma inne pole walki a ja inne. Na początku walki jest tak samo, ale z czasem zaczyna się to "rozjeżdżać" - np. Jest mój ruch i jednostka która ruszam otrzymuje dodatkowy ruch za morale, a u kolegi ja takiego dodatkowego ruchu nie wykonuję, albo jest odwrotnie - ja nie wykonuje a u kolegi widoczny jest dodatkowy ruch za morale. W taki sposób czasami dochodzi do sytuacji kiedy ja na swoim ekranie mam ruch przeciwnika a mój kolega na swoim oczekuje na mój ruch - sytuacja bez wyjścia. Czasami kolega jest juz "po" bitwie a ja na swoim ekranie mam cioągle pole bitwy ...

Czy ktos spotkał sie z takimi problemami?
Czym to może byc spowodowane?
Jak to naprawić? (o ile jest to możliwe)

Proszę - pomóżcie, bo taka sytuacja praktycznie uniemożliwia nam sensowna grę :(

Pozdrawiam
--
Ignatius

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Jeśli ktoś dojdzie do tego co może powodować ten błąd, to będę wdzięczny za publiczną odpowiedź, gdyż nie jest to pierwszy raz, gdy o nim słyszę.

Od siebie mogę jedynie polecić zainteresowanie się WoGem TE ("Tournament Edition"). Jest to wersja specjalnie "spreparowana" do rozgrywek sieciowych, więc być może tak uda się błąd ominąć.


Neutralność nie zawsze jest możliwa...