Imperium

Path do RoE

Wiele razy denerwowało mnie, że wygrywam na mapkach w RoE, a nie mogę widnieć na liście najlepszych wyników.
Takowa lista istnieje tylko i wyłącznie dla kampanii i niektórych scenariuszy. Więc z tąd moje pytanie:
czy jest na to jakiś path lub mod?


Nie ma dymu bez ognia.

Eeeee... A może masz za mały wynik, żeby się dostać na listę? :D A lista odnosi się do wszystkich scenariuszy i kampanii. Trzeba mieć tylko odpowiednio wysoki wynik i nie "czitować". Ale i tak powinieneś być na 11 miejscu przynajmniej...

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 9.12.2009, Ostatnio modyfikował: Taro


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

U mnie z kolei jest na odwrót. Wynik zawsze znajdzie się na liście, nawet jeśli jest niższy niż te znajdujące się na liście, np: Misja Treningowa. Czemu tak się dzieje? Nie mam pojęcia...


,,Rzadko trafiają się tak szczęśliwe czasy, byś mógł myśleć, co chcesz, i co myślisz, mówić''

Broghild - miejsce nr 11 jest zarezerwowane dla najnowszych wyników. Nawet, jeżeli na 11 lub 10 były lepsze wyniki, zawsze się tam znajdziesz po ukończeniu mapy. Oczywiście każdy inny gracz może cię wygryść na tej zasadzie.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

No tak, gdybym dokładniej przeczytał twój poprzedni post, to nie musiałbym o tym pisać.:)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.12.2009, Ostatnio modyfikował: Broghild


,,Rzadko trafiają się tak szczęśliwe czasy, byś mógł myśleć, co chcesz, i co myślisz, mówić''

Taro

Eeeee... A może masz za mały wynik, żeby się dostać na listę? :D A lista odnosi się do wszystkich scenariuszy i kampanii. Trzeba mieć tylko odpowiednio wysoki wynik i nie "czitować". Ale i tak powinieneś być na 11 miejscu przynajmniej...

Raczej nie. Chodzi mi o scenariusze typu:
Bitwa Płci, Wojna Światów itp. W HoMM 3 normalnie, zawsze byłem na liście. W HoMM 5 też, a w Roe - lipa, tylko w scenariuszach (np.Kielich Gromu) i kampaniach. Nieraz na zwykłych mapach miałem dużo wyższy wynik.


Nie ma dymu bez ognia.

A tak w ogóle, to grasz w mapy z RoE mając zainstalowane SoD, czy grasz jedynie w podstawową wersję gry?


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.