Imperium

[TODO] Avatary

Witam!
Najpierw zapytam, czy ktoś uzupełnia Gabinet Luster... Chyba nie, dlatego chciałbym się zgłosić na ochotnika, do takiego zajęcia:).

Nie chodzi mi zupełnie o to by zrobić 666 stronową galerię Avów, tylko avatary na zamówienie. Mam na myśli na przykład dodatkową opcję: "zamów av".

Jeżeli to jest zły pomysł (pewnie tak, ale warto próbować), to chciałbym wywiesić ogłoszenie o Avach na zamówienie (to też brzmi absurdalnie, ale co tam...). Jestem pewny, że są tacy, którym by Avy na zamówienie się spodobały...


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Jak rozumiesz ava na zamówienie?

Jeśli jako "Chcę takiego ava, znajdźcie mi" to pomysł jest chybiony, google images nie gryzie.

Jeżeli zaś jako "Prosiłbym o zrobienie takiego a takiego ava" to wypadałoby by mieć grafików dyspozycyjnych i pełnych weny..Więc pomysł też chybiony, bo coś robione "na muss" raczej piękne nie będzie.
Pozdrawiam


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Ja to znów rozumiem, że Def jest chętny rysować aviki ;-)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Ja pomyślałem tak samo jak MiB. Bo to wygląda tak, jakby Def chciał zrobić z siebie męczennika :D Ale jeżeli ktoś może mi machnąć avatar za free, to jestem za. Tak więc Def, wyjaśnij proszę co miałeś na myśli.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

:D

A więc... Znam wielu, którzy chcieliby mieć lepszy avatar, ale Google image nic nie wspomogło. Dlatego mam zamiar robić takie avy, bo to fajne zajęcie:). Należy odpowiedzieć tylko na kilka moich pytań dotyczących Twego przyszłego Ava...


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Def, spadłeś mi z nieba :) sam poszukuję jakiegoś dobrego dla mojej profesji ava, a w Googlach naprawdę baaardzo trudno coś dobrego znaleźć, więc jak by co to omówimy szczegóły na pw :)

A co do tego "przeczyszczania" galerii, mogę się zgłosić na ochotnika, bo obecnie nie mam nic do roboty.

@Hellburn, Kordan: Z całym szacunkiem, ale to chyba nie jest odpowiedni temat na takie pytania;) (oczywiście, jeżeli się mylę, to mnie zestrofujcie...)


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Swoją drogą Def, czy mógłbym cię poprosić o zrobienie nowego awatara dla mnie? Przydałaby mi się zmiana image'u. No i mielibyśmy próbkę twoich możliwości...


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

Coś się chyba w avatarach pokiełbasiło. Wybrałem sobie inny av a i tak dalej mam ten sam.


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Tja.. pokiełbasiło... samo...
Zepsułeś i już!
xD


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Dobra. Pośmialiśmy się już. Ale nie chcę do Wielkanocy mieć postaci w avie z krasną czapeczką. To źle wygląda...


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Więc mówisz, że widzisz czepeczki?


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Niestety tak. Ty widzisz mojego nowego ava, ale ja już nie do końca. Nic się po mojej stronie nie zmieniło.


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Ctrl+F5


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

A nie F5?

Avonu

Ctrl+F5

Dziękuję.


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12