Imperium

Heroes Chronicles, Podbój podziemi- jak zabic Sandro?

Witam,
proszę o pomoc bo mnie już z nerwów krew zalewa :/
Otóż w grze z serii Heroes Chronicles, podbój podziemi warunkiem wygranej 3 scenariusza jest zabicie Sandro. Ponokonałam wszystkich wrogów (pomarańczowych i purpurowych), zostało mi jedynie pokonanie tego głównego wroga, do którego w żaden sposób nie mogę się dostac. Jeden monolit przejscia przenosi do podziemi gdzie sa 2 inne monolity, w tym drugi powoduje, ze nie mozna przez niego wrocic i jest sie w pulapce. Drugi monolit prowadzi do zamku, w otoczeniu ktorego jest wejscie do podziemi i drugi monolit rowniez do tych samych podziemi. Przeszłam całe podziemie, domyslam sie tez ze Sandro jest na dole podziemnej mapy, gdzie nie moge sie w zaden sposob dostac. Odwiedzilam zielonego straznika granicznego, ale bramy granicznej ani widu ani slychu.
Jestem zla na siebiue ze to dopiero 3 plansza a jestem w kropce i pewnie rozwiazanie jest dziecinnie proste a ja nie potrafie na nie wpasc.
Jesli jednak ktos juz gral w Podboj Podziemi prosze o wskazowki i pomoc.
Z gory b. dziekuje i pozdrawiam

Do Sandro idziesz przez portal w południowo-zachodnim rogu mapy. Tam też jest zielony klucznik.


Play the middle if you want to survive.

Ale po jego przejsciu nie ma zadnego straznika granicznego tylko drugi portal po ktorego przekroczeniu nie mozna wyjsc z powrotem.

Który dzień miałaś jak pokonałaś ostatniego komputerowego przeciwnika? Albo inaczej - który dzień masz teraz?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.01.2010, Ostatnio modyfikował: Konquer


Play the middle if you want to survive.

Teraz jest 9 miesiac, ale wrogów pokonałam w 6 :) Chyba rozumiem, muszę powtórzyc misję i w jak najkrotszym czasie isc do Sandro, czy tak ? :)

właśnie przeszłam jeszcze raz w krótszym czasie :) Dziekuje bardzo za pomoc :)

No przez 6 miesięcy to wróg sam zdążył załatwić Sandro. Nie ma za co. :)


Play the middle if you want to survive.