Imperium

[SOLVED] Problem z mapą WOW

W tym miejscu pewnie ktos bedzie wiedzial jak rozwiazac moj problem, a mianowicie:
probujac otworzyc mapke z WOW wyskakuje mi komunikat ze mapa wymaga gry WOW, nie rozumiem tego bo gram w WoW, Mam wersje oryginalna i poinstalowane wszelkie mozliwe patche

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.06.2010, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Donmariano, a jak masz zainstalowany H4 na swoim komputerze:
1) Podstawa + WOW
2) Podstawa + TGS + WOW.
Pytam się, bo prawdopodobnie mapka, którą pobrałeś z sieci została zrobiona według drugiego schematu. I dlatego gra/edytor informuje ciebie o jakimś braku.


Jeśli człowiek się nie rozwija, to się zatrzymuje w miejscu. Jak się zatrzymuje, to się cofa w rozwoju. Jak się cofa, to z powrotem wskakuje na drzewa. Jeśli wskakuje na drzewa, to tylko po to, żeby małpy powk...wiać własną osobą.

Zainstalowane mam tak jak to robilem zawsze podstawa plus TGS plus WoW. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie bo jak nie dam rady to czeka mnie reinstalacja a szkoda mi moich wpisow:)

Jeśli chodzi Ci o wpisy wygranych scenariuszy, to sobie zapisz w zeszycie od fizyki.

Mateusz dziekuje ci za drogocenna rade ale mysle ze nie ma ona zadnego zwiazku z zadanym przezemnie pytaniem. A co do zeszytow musialbym sie za daleko cofac by znalesc jakis z fizyki.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 12.01.2010, Ostatnio modyfikował: Donmariano

Ta mapa, którą próbowałeś otworzyć, znajduje się w grze czy skądś ją ściągałeś? A jeżeli był download, to daj linka do tej mapy, rzucę na nią okiem.

Mateusz - niestety tylko ty masz takie zboczenie :D


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

problem odkrylem na mapce z jaskini, ale znalazlem chwilke czasu zainstalowalem wszytsko od nowa i chodzi mi edytor wysmienicie.
uwazam temat za zamkniety. dziekuje wszystkim za proby udzielenia pomocy.
p. s. A byla to mapa Odbudowa nestorianskiej gwardii 9zacialem sie nie mogac wejsc do podziemi bowiem gdzies mi sie chyba pomaranczowy przeciwnik zapodzial i jak zauwazylem jest nieaktualny link do patcha do heroes zlota edycja