Imperium

[FIXME] Okno 'zaproponuj nowinę'

Krótko mówiąc coś takiego wystąpiło u mnie na przeglądarce. Firefox 3.0.17.


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Nawróć się na Drogę IE, a niepokoje przeminą... Bracie, pobłądziłeś w niebezpiecznym świecie przeglądarek...


Bo ja na złość im - nie należę.
I tak beze mnie - o mnie - gra.
Jednego nikt mi nie odbierze:
Ja jestem ja, ja, ja.

Nie, nie chcę wpływać i należeć!...

Laysander

Nawróć się na Drogę IE, a niepokoje przeminą... Bracie, pobłądziłeś w niebezpiecznym świecie przeglądarek...

IE ssie, drogi Bracie Spamerze :P

CO do błędu, to już się poprawiło. Przynajmniej tak wygląda, bo pojawił się baner 1%, a nowiny się przemieściły pod ognisko i najnowsze posty.


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Muisałeś trafić na moment w którym MiB zapisywał zmiany w plikach i niektóre już były na serwerze, a niektóre jeszcze nie.

A IE jest jedyną oficjalnie niewspieraną przez Jaskinię przeglądarką. Błędy których MS nie poprawił od piętnastu lat i trzecie miejsce za FF i Operą w statystykach (14%, ciągle spada) powodują, że nie bardzo chce nam się poświęcać czas na tego gniota, z wyjątkiem może problemów które naprawdę całkowicie uniemożliwiają przeglądanie Jaskini.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Arcymag dobrze prawi! Temat zamykam. Jakby ktoś jeszcze miał podobny problem to niech sobie odświeży stronę z pominięciem cache`u (ctrl+r, f5, czy co tam przeglądarka oferuje).

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.