Imperium

Windows 7 - brak dźwięku w Heroes of Might and Magic 3

Mam następujący problem, po uruchomieniu Heroes of Might and Magic 3 Złota Edycja, po obejrzeniu intra (z dźwiękiem) gdy odpala się menu główne gry, nie słyszę dźwięku - tak samo gdy zaczynam grę (nadal nie ma dźwięku) - zupełna cisza, regulacja głośności w grze nic nie daje. Szukałem wszędzie informacji o tym - nic nie znalazłem.

Nawet jeżeli grę odpalam w trybie zgodności Windows 95/98/Me/XP itd, nic nie pomaga

Umiecie rozwiązać ten problem?

Dwupłytowa Złota Edycja z zestawu "Saga Heroes of Might and Magic I-III"? U mnie działa, na Windows 7 Professional 64bit, od razu po instalacji i bez jakichkolwiek dodatkowych ustawień. W jakiejś innej grze jest podobnie, czy tylko HoMM3?


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Też mam windows7 od niedawna. Ale u mnie problem jest inny. Nie mogę grać w schadow of death. coś gra się zawiesza. A podstawka chodzi bez zarzutu. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?


Never retreat, never surrender, fight till death!!! From 300 and slayer. Heroes of Might and Magic III forever ;)

Coś gra się zawiesza? Cóż, ewidentnie coś jest nie tak, a żeby to rozwiązać, musisz coś zrobić.

Tak, dyżurna wróżka jest na urlopie. Przeczytaj co napisałeś, zastanów się chwilę, jaka jest szansa, że po takim "opisie" problemu ktokolwiek będzie w stanie ci pomóc i podaj jakieś szczegóły. Poza tym - twój problem nie dotyczy dźwięku, więc co ten post robi w tym temacie?

Pisowni Shadow of Death, szczególnie przy takim podpisie, może nie skomentuję...


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Hmm.. Spróbujcie tryb zgodności, admina, wszystko. Ja na Win 7 x64 nie mam problemów.

Przepraszam, że odgrzebuję posta ale muszę przyznać, że po lekturze tego tematu nieźle się uśmiałem :) .


Gram, gram i gram w te Heroesy i ciągle mi mało :P