Imperium

Heroes Of Might And Magic Online

Otwieraja beta testy HEROES OF MIGHT AND MAGIC ONLINE

tutaj opis i obrazki
tutaj oficjalna stronka

btw. szykuje się jakiś wysyp gier spod znaku HoMM ;)
mamy juz:
Lords of War and Magic
zblizaj sie do Polski:
Heroes Kingdoms
a teraz dochodzą te Heroes Online :)

Proces rejestracji mam już niby za sobą. Chociaż nie jestem pewien czy wszytko poszło tak jak powinno :? Niestety jedyna możliwość(a przynajmniej ja innej nie znam) żeby to sprawdzić to zainstalować samą grę.
Gorzej, że przez sieciowego firewalla(czy coś) gra ściąga mi się z prędkością 70-80kb/sec. Do wieczora może się uda :P

EDIT:
No i już gram xD
Na razie w ogóle tego nie ogarniam. Musiałem wyjść z samouczka bo zaraz pędzę do pracy.
Na wstępie dam jedną radę. Kiedy tworzycie swoje konto zarówno nazwa jak i hasło muszą być pisane w całości z małych liter. Ja miałem dużą i nie działało ;/

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 7.05.2010, Ostatnio modyfikował: Dagon


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

No cóż po screenach myślę że to Heroes of Might and Magic Online to nawet niezłe może byc. Jak będę miał chwilkę czasu to się zajerestruję :) i czekam na Heroes Kingdoms po polsku.

Frayed

(...)i czekam na Heroes Kingdoms po polsku.

A mam nadzieję na jakiś patch poprawiający tamten "angjelski" oraz inne krzaczki. Dopiero co włączyłem, to ledwo z krzesła nie spadłem widząc "Eoful" zamiast Eeofol. A z innymi napisami też nie jest lepiej. Cóż... Przynajmniej jest się z czego pośmiać...

Napiszcie kiedy dokładnie te hirołsy Kingdoms po polsku wejdą.

PS:
Działa wam wogóle ten Heroes Online? Mi podczas logowania wyskakuje błąd że konto nie jest aktywowne. Pomocy!

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 13.05.2010, Ostatnio modyfikował: Tanto

Witam.
Mam ten sam problem co kolega wyżej, czyli pisze że konto nie jest aktywowane, a żeby je aktywować trzeba dostać maila na pocztę, ale ja nie dostaje. Próbowałem już 3 poczty i 2 konta i nie przychodzi ciągle. Co robić? Nie ma szansy że pogram?

Na pocztę nic nie przychodzi bo tak właśnie ma być. Czytać "uchem, a nie brzuchem"! xD

KROK PO KROKU:
- Rejestrujecie się tutaj. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: Tak jak wspomniałem wyżej - nazwa konta jak i hasło muszą być pisane w całości małymi literami.
- Swój kod aktywacyjny dostajecie za pośrednictwem tej stronki. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: tylko jeden kod na jedno IP więc z głową Panowie!
- Otrzymany kod aktywujecie tu.

Wszystko. Teraz już wystarczy zalogować się do gry :)
Miłej zabawy!

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 15.05.2010, Ostatnio modyfikował: Dagon


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Dagon

- Rejestrujecie się tutaj. [color=#EF2929]Uwaga[/color]: Tak jak wspomniałem wyżej - nazwa konta jak i hasło muszą być pisane w całości małymi literami.

Nieprawda


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Ta gra jest jeszcze brzydsza niż HoMM5. Odpustowy badziew. Oby nowe gry z serii "M&M" (gdzie tam jest Might and Magic???) były wyłącznie finansowymi porażkami tak, aby seria mogła wreszcie odejść w spokoju.


Play the middle if you want to survive.

Gra online musi być brzydsza, aby była dostępna szerszej publice. Weźmy taką Tibię z grafiką nieco gorszą niż z Gameboya a jaką popularność ma.

No tak, tylko że HoMM5 ma juz 5 lat i obecne MMO mają znacznie lepszą grafikę. Poza tym ja nie mówię o samych bajerach graficznych tylko o koncepcji, spójności i klimatyczności. We wszystkich tych elementach Heroes Online prezentuje poziom dna totalnego. To wygląda jakbym grał w pokemony.


Play the middle if you want to survive.

Do naszej ukochanej sagi HoMM, podobna jest również gra Castle of Heroes. Jest to gra przez przeglądarkę. Do plusów można zaliczyć ładną grafikę, duży świat oraz ciekawy rozwój miast i bohaterów. Jeśli chodzi o minusy, to najczęściej są to problemy techniczne oraz ograniczona możliwość dowodzenia jednostkami, dziwnie przedstawiane statystyki, pełno błędów językowych i niska kultura niektórych grających.
Oto link: http://pl.heroes.gpotato.eu/game/


Jeden by wszystkimi rządzić!

@Avonu
Może i nieprawda, ale jeszcze tydzień temu fakt potwierdzony. Od tamtego czasu nie logowałem się w grze. Pewnie naprawili system rejestracji. Jednak mimo wszystko jeśli chce się mieć 100% pewność to radziłbym pozostać tylko przy małych literach.

Co do gry to powstrzymam się od wyrażania opinii. Grałem raptem 30minut, a nie jest to czas, który pozwoliłby mi zakwalifikować grę do dobrych czy złych.


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Sciągam jako otwartą bete i zobacze czy ma to potencjał. Miło by było jakby miała, ale wolałbym dobrze dopracowane M&M zamiast czegoś MMO. Chociaż pewnie w tych czasach sprzedaż była by tylko u starych fanów serii.

Zainstalowane, zagrane i zostawione na dłużej. Calkiem ciekawa koncepcja połączenia MMO z HoMM 3 i 5 na plus ocenione czekam na pełną wersję byle by nie było abonamentu tylko raz płatna.

Open Beta została zamknięta dla świata poza Azją, więc pograłem sobie naprawdę długo.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 5.07.2010, Ostatnio modyfikował: Mirgurth


Me veriset äpäräiset,
ihtiriekit ikeväiset,
korven karkien kätköissä
matkammiestä metsästämme.