Imperium

Artworki, screeny, czyli o grafice w H6

O! Następnym razem dobrze przejrzę galerię, zanim cokolwiek wstawię ;P

@MiB: Ach, wybacz, nie zrozumiałem ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.01.2011, Ostatnio modyfikował: Morghan Grin


"Granicę między łowcą a potworem, zbyt łatwo przekroczyć"

Mam wam do zaprezentowania dwa nowe screeny. Oto i one:
Orki walczą z Demonami
Demony nie miały szans


"Znani są ze swej wielkiej inteligencji i doświadczenia. Ci szamani wiedzą jak grać na tamburynie!" :o

Masz na myśli te sprzed 3-4 dni? ;P


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

W końcu zdjęcie dnia pokazuje coś innego niż dżunglę.


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Czyżby machina oblężnicza Inferno?


Ku chwale Imperium!

Ov von sikus II zwany Viniusem

A siege conducted by Inferno units. The faction's special catapult is clearly visible on the f!eld.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.02.2011, Ostatnio modyfikował: Avonu


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

Nydus canal! XD


+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj.+++

No i to mi się podoba.


Guns N Roses 4ever!

Vinius

Czyżby machina oblężnicza Inferno?

Ja bym powiedział, że to urodzisko Impów.


Jeden by wszystkimi rządzić!

Impy miały powstawać w inny sposób (Breeder).


Guns N Roses 4ever!

No i taki wężowaty stwór o wiele lepiej by pasował do Inferno niż ten cały Breeder-paszkwił... No ale było już za fajnie żeby czegoś nie zepsuć :/


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Nikt nie wstawia screenów na główną to potem tak jest. Tego pewnie już też widzieliście, ale co mi tam, wstawię :P


"Znani są ze swej wielkiej inteligencji i doświadczenia. Ci szamani wiedzą jak grać na tamburynie!" :o

Douger

Impy miały powstawać w inny sposób (Breeder).

Tak, ale ta niby "armata" wygląda jak jama brzuszna Rodzicielki.


Jeden by wszystkimi rządzić!

Ech... nie będę wstawiał każdego artworka na główną - codziennie wrzucam do galerii nowe grafiki w wysokiej rozdzielczości, a w piątek pojawi się podsumowanie. Nie prezentują nic wartego większej reklamy, więc ja nie będę na siłę czarował nowin - nie mam na to ani czasu ani ochoty.

Co do tego pikielnego czerwia, to faktycznie jest on katapultą. Z resztą zauważył to już Avonu... tylko po co czytać wcześniejsze posty, nie? Pozwolę sobie przypomnieć i podkreślić odpowiednią frazę:

Avonu

A siege conducted by Inferno units. The faction's special catapult is clearly visible on the f!eld.

Od razu podpowiem, że my tak już do końca tygodnia raczeni będziemy kolejnymi oblężaniami i katapultami... :P

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.02.2011, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Necro units preparing their assault on enemy fortifications. The special catapult is visible on the f!eld.


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!

muszę powiedzieć,że Nekro na takim polu bitwy prezentuje się znakomicie( na trawiastych równinach wyglądają tragicznie według mnie) Chociaż mimo wszystko miałem nadzieje na jakąś kościana katapultę :P

Także i u nas w dużej rozdzielczości.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

MiB

Ech... nie będę wstawiał każdego artworka na główną - codziennie wrzucam do galerii nowe grafiki w wysokiej rozdzielczości, a w piątek pojawi się podsumowanie. Nie prezentują nic wartego większej reklamy, więc ja nie będę na siłę czarował nowin - nie mam na to ani czasu ani ochoty.

I bardzo dobrze. I nie ma też tych idiotycznych wstawek w newsach jak w Kwasowej.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.02.2011, Ostatnio modyfikował: Douger


Guns N Roses 4ever!

Ehh... widzę, że nie pokazują Championów. Kurcze, a tak chciałem zobaczyć tę Tkaczkę. No trudno.
Wszystkie jednostki jak na artach prezentują się świetnie. Chociaż Lich trochę odbiega - tego pająka na plecach mogli bardziej prześwitującego zrobić zgodnie z artem.


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Machina Przystani.


"When someone desires information, they come to me." - 8t88

Pipiru piru piru pipiru pi!