Imperium

Save i dwa komputery

Witam !
Niedługo będę miał nowy komputer i czy bym mógł jakoś przegrac save ?
Jestem już w 3 kampani i nie chce mi się już przechodzic od nowa ;/
I jeszcze jedno. Czy mogę miec grę na dwóch komputerach na tym samym kluczu ?
Jak nie to jak go zdezaktywowac ?
Proszę o szybką odpowiedź .


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)

Oczywiście że jest możliwe .Kopiujesz z dokumentów gdzie jest folder Heroes VI profil gracza sa w nim wszystkie zapisane sejvy. Z instalacją na kolejnym kompuerze nie ma problemu jednak nie możesz grac na dwóch jednoczeście w trybie online. Kiedy będziesz miał zainstalowane grę na nowym kompie odpalasz robisz tam w kampani byle jaki sejv wychodzisz z gry i wklejasz w to samo miejsce z ktore skopiowales stare sejvy wlasnie te skopiowane. Pamietaj zeby byc w trybie offline wtedy dopiero beda dostepne sejvy. Sam mam problem z przeniesieniem sejvow z trybu offline do online i nie wiem czy to możliwe wogóle. Ale przeniesienie zwykłych sejvow z kampanii do trybu offline nie sprawi kłopotu.

A na tryb online ?
Bo ja będę grał na tym samym koncie.
Mam na UPlay i chce zdobywac punkty i inne ;P


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)

i jeszcze jedno.
Jaki to folder z profilem ?


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)

Jeżeli sejvy do tej pory zapisywałeś w trybie online to nie powinno być problemu. Ja próbuje się dowiedzieć jak skopiować sejvy z trybu offline do online.

W moich dokumentach poszukaj folderu o nazwie " Might & Magic Heroes VI " i tam masz np "Zdzichu kopara" jest tam jeszcze folder "Error reporting" to wszystko skopiuj i zamien na nowym kompie z nowo utworzonym profilem tam.

Dzięki, mam nadzieję, że zadziała
Temat jeszcze nie zamknięty, bo nie wiem czy to będzie do końca działało.


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)

Mam pewien problem. Powiedz mi dokładnie jakie pliki zamienić. Mój nick to XFizarazX ale nigdzie nie mogę znaleść tych plików.


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)

Wwwwwróc ! Jak ma się na UPlay i jest synchronizacja zapisów i się zaloguję na to samo konto tylko, że na innym kompie to save też będą ^^
Problem rozwiązany. Temat zamknięty.


The Cerebral Assassin dla komarów.
Postrach frajerów i kujonów.
Zaparty gracz PS3 i PC
Czyli cały Fiz ;)