Imperium

Import save'ów z Heroes 6

Witam serdecznie forumowiczów.

Mam pytanie. Jak zaimportować save do Heroes VI. Reinstalowałem Windowsa, po reinstalacji zainstalowałem Heroes'a (oryginalny jakby ktoś pytał). Przed reinstalacją Windy zrobiłem kopię całego folderu z moich dokumentów. Teraz skopiowałem z powrotem cały folder do moich dokumentów i po uruchomieniu gry nie ma ich w zapisach gry... Szkoda mi kampanii bo byłem w połowie przechodzenia Nekromantą i nie chciało by mi się ponownie jej przechodzić. Pół biedy z zapisami Hot Seat bo można od nowa zagrać.

Może ktoś już robił reinstalacje windy i miał podobny problem.

Wychodzi na to, że trzeba było skopiować zawartość tego folderu:

C:/Users/[użytkownik]/AppData/Local/Ubisoft Game Launcher/savegame_storage/ZmllbGQua293YWw=/44

(oczywiście mówimy o Win7)

Zakładam, że nie miałeś włączonej synchronizacji? Z nią powinny Ci wrócić wszystkie save'y po reinstalacji.

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 8.02.2012, Ostatnio modyfikował: MiB


+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj.+++

Tego nie skopiowałem...

Jeśli chodzi o synchro to miałem od początku

Zakładam, że reinstalkę robiłeś wczoraj. Przypominam, że na czas nieokreślony zdechły wczoraj serwery i w związku z tym nie dobijesz się do tego, co zostało zsynchronizowane --"

Inna sprawa to ta, że mi po synchronizacji swego czasu Irina poleciała o 26 poziomów w dół (do 1.) przy odblokowanej całej kampanii, so... The Bug is everywhere ;)

Tak, czy inaczej - jeśli nie ściągnie Ci save'ów, to zasadniczo umarł w butach - ale wtedy mogę ewentualnie spróbować zgłosić dalej. Wcześniej jednak proponuję, żebyś w przypadku złej synchronizacji poszperał jeszcze na Heroes Community i Celestial Heavens - może tam znajdzie się jakaś informacja co do błędów w niej (o ile pamiętam w KG nikt nie miał takich problemów).


+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj.+++

Dzięki Field. Temat można zamknąć, zapisy wróciły. Problem był gdy uruchamiałem z launcher'a a jak uruchomiłem z gu.exe to pokazały się. Teraz jak uruchomię z launcher'a to już działa ;)