Imperium

Problem z instalacją h3tsod

Witam.
Otóż chciałem sobie zainstalować dodatek h3 the shadow of death i wyskakuje mi że na lapku nie ma zainstalowanego service Pack 4 po czym instalacja zostaje przerwana.
Mam już wgraną podstawową trójkę i armgedonsa teraz chciałem dopalić kilejną części i lipa.
zassałem z sieci pack4 ale po instalacji pokazał się komunikat że nie jest przeznaczony do tego sprzętu i z instalacji nici.
Płyta shadow kupiona podczas premiery więc ma sporo lat ,lapek nowy.
Co może być nie tak? i jak to rozwiązać ? pomożecie?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.04.2013, Ostatnio modyfikował: Adam Weteran

Również posiadam wiekowe płytki pamiętające jeszcze monarchię Austro-węgier, także i u mnie wystąpił podobny problem. Cała instalacja szła pomyślnie, aż do SoD. Instalator nie ogarniał co to jest windows Vista itp. Są dwa rozwiązania z czego jednego nie pamiętam dokładnie(prawdę mówiąc, prawie wcale) xD
- Za pierwszym razem(win. Vista) poszedłem do kumpla, który ma XP i zainstalowałem herosów u niego, po czym zgrałem na pendrive i z takim bagażem wróciłem do domu. Zapewniam o skuteczności tego rozwiązania xD
- Drugi sposób(win. 7) musiał wyglądać inteligentniej, gdyż teraz gdy spoglądam na listę zainstalowanych programów widnieje tam H3 SoD, co w przypadku ww. sposobu nie powinno mieć miejsca. Zapewne okazałem się tak szczwany, że pobawiłem się trybami zgodności, chociaż pewności nie mam. Na pierwszy ogień spróbowałbym uruchomić instalator właśnie ze zgodnością z Windowsem XP (SP2/SP3).

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 22.04.2013, Ostatnio modyfikował: Dagon


It's only after we've lost everything that we're free to do anything.