Imperium

Muzyka

Nie wiem czy jeszcze ktos to pamieta, ale swego czasu czyli dawno, dwano temu :]dalo sie sciagnac ze strony Jaskini Behemota(dzial Mp3) nowa muzyke do miast.

Niestety od dawna linki prowadza do pustego miejsca w sieci.

Czy ma ktos jescze te mp3? Jesli tak czy moglibyscie przeslac mi je na moja skrzynke? sadam23@o2.pl

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.08.2006, Ostatnio modyfikował: Euronymus


Pogarda mą zbroją
Wstręt mą tarczą
Nienawiść mym mieczem

W imię imperatora nikt nie ocaleje!

Jeśli możnaby to ja też poprosze - Malekith666@vp.pl


Śmierć jest piękna.

Ja nie mam tej muzyki, ale za to mam coś znacznie lepszego;) jak ktoś chce to zapraszam (PW).


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Ja sobie sam przerobiłem pare nutek do heroesa
jak dla mnie bardzo pasują :)
Sami sobie sprawdźcie ;]

muza

Wiem, że to trochę za późno, ale pragnę pomóc ;)
Otóż muzyka w h3 jest zapisana w formacie mp32, więc trzeba tylko wejść w folder z Heroesem i otworzyć folder mp3.

Zauważ jednak Haarcie, że ta muzyka zniknie wraz z odinstalowanym Heroesem III (Chociaż, oczywiście, po miałbyś to robić?...) Niektórzy woleliby coś... trwalszego


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

a nie wystarczy przekopiować mp3 w inne miejsce :) ?


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

No właśnie, wystarczy przekopiować i będzie spoko ;] Raczej to nie jest łamanie praw autorskich, o ile ma się oryginała, prawda ?

Kopiowanie w celu kopii zapasowej lub też kopiowanie w celach niekomercyjnych jest dozwolone.


//From the beginnin to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin the same//

Kiedyś skopiowałem i też mi skopiowane pliki wkopało. Nie był bym taki pewny... twego rozwiązania Hellburn.


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Zbieg okoliczności ;]

Aach tak przy okazji, który kawałek z CAŁEGO H3 najbardziej wam przypadł do gustu?


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Muzyka z Inferno, Fortecy, Twierdzy, te 3 (?) kawałki co podczas walki lecą...
@Tabris:
Niemożliwe, ten sposób jest pewny.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.02.2008, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Haav Gyr

Kopiowanie w celu kopii zapasowej lub też kopiowanie w celach niekomercyjnych jest dozwolone.



Przepraszam za offtop, ale bzdury trzeba sprostować, żeby ktoś na tym nie ucierpial.

Nie ma czegoś takiego, z punktu widzenia prawa, jak "kopiowanie w celach niekomercyjnych". Jest natomiast coś takiego, jak "dozwolony użytek" i nie ma kompletnie nic wspólnego z komercyjnością lub niekomercyjnością, w obu przypadkach działa tak samo. Jeśli masz oryginalną kopię H3, możesz słuchać muzyki z gry, niekoniecznie z płyty lub samego katalogu gry, ze względu właśnie na zasadę dozwolonego użytku. Ot, i tyle.

Oczywiście, producenci bardzo by chcieli, żeby coś takiego jak dozwolony użytek przestało istnieć, bo klient dla nich jest tylko frajerem do wyciągania forsy, a artysta jeszcze większym frajerem, który pozwala wyciągać forsę za pomocą tego, co zrobił, w zamian za prawie nic, ale jeszcze im się to na szczęście nie udało.

Koniec offtopu.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

No temat w którym muszę się wypowiedzieć. Muzyka w III świetnie oddaje klimat całej gry i wg mnie jest chyba najlepsza w całej serii, konkurować z nią mogłaby jeszcze II.

Swojego ulubionego utwory nie mam.

Chyba nie słyszałeś muzyki z Heroes I ;) Ta jest świetna.

S pozdravem


"Pryc s rukou od ni! Je to pritel mistra Husi!"

Na pytanie z dawna przez Tabrisa zadane...Najbardziej podoba mi się motyw muzyczny Inferno. Podniosły, tajemniczy, w jakiś taki sposób lekki i figlarny, a jednocześnie tajemniczy...Nie oddaje jednak kosmicznego charakteru Kreegan.
Warty wzmianki jest jeszcze motyw Bastionu. Coś lekkiego, uspokajającego, wygrywanego na lutni czy inszej gitarce...Relaks maksymalny, dałoby się rzecz...
Pozdrawiam


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Nie spodziewałem się, że ktoś odkopie tego trupa, ale skoro tak to sprostuje wszystkie wypowiedzi.

Chodziło mi o muzykę, która była umieszczona w sekcji Heroes IIIMP3 na stronie jaskini Behemota. Była to ALTERNATYWNA muzyka umieszczona przez (o ile dobrze pamiętam) webmastera strony H3Trio. Więc nie znajdę jej w katalogu Heroes IIIMP3

Niestety linki są martwe, a muzyka mi się podobała, ale wygląda na to, że przepadła.


Pogarda mą zbroją
Wstręt mą tarczą
Nienawiść mym mieczem

W imię imperatora nikt nie ocaleje!