Imperium

Jaskiniowy WoG download

Jakoś jest nadal niedostępny ?

I tu moja prośba, jeśli ktoś ma mój stary skrypt, który był umieszczony w dawnym dziale "download nieoficjalne skrypty", to bardzo bym prosił o podzielenie się nim ze mną :D .

Osobiście niestety chyba straciłem wszystkie kopie zapasowe, a byłby mi on potrzebny.

Nazywał się chyba "balancing script" lub jakoś podobnie.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 24.12.2006, Ostatnio modyfikował: Trang Oul


Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !

Do Enletha się zgłaszaj

@Ziel: Nie, nie do Enletha. On ma za dużo roboty na głowie, żeby każdy jaskiniowiec leciał do niego z prośbą znalezienie pliku w kilkuset MB backupu.

Zdecydowanie polecam proxy w postaci załogi działu WoG.

Pozdrawiam

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.12.2006, Ostatnio modyfikował: MiB


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Widzę że download znowu ruszył :)
Z tego co pamiętam z poprzedniego download, to brakuje tu m.in. zmienionych animacji paru jednostek i poprawionej wersji kampanii Life of Adventure. Pojawią się te pliki czy przepadły bezpowrotnie?

Eryk

Widzę że download znowu ruszył :)
Z tego co pamiętam z poprzedniego download, to brakuje tu m.in. zmienionych animacji paru jednostek i poprawionej wersji kampanii Life of Adventure. Pojawią się te pliki czy przepadły bezpowrotnie?

Jeśli autorzy się zgłoszą, to bardzo chętnie je dodam ;) .

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 27.01.2007, Ostatnio modyfikował: Trang Oul

Niestety download w dziale WoG nie działa. :(

Bonifacjo

Niestety download w dziale WoG nie działa. :(

Znaczy w jakim sensie? Nie wchodzi cały dział, nie działa kilka plików, czy jak?
Bylibyśmy wdzięczni za jakieś bardziej szczegółowe informacje.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Fakt, nie podałem objawów. Rano zgłaszała się biała strona z informacją, że niestety nic z tego.
Spróbowałem przed chwilą i ... działa. :) Nie będę teoretyzował na temat tego co się stało. Ważne, że jest "fpożo".

Pozdrawiam Opiekunów Jaskini.

Bonifacjo

Ważne, że jest "fpożo"

Cieszę się, że wszystko jest w najlepszym porządku :)
("Jestem Bożo, Bożo wporzo!" :D)

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.