Imperium

Kto zagra w HoMM 4?

Witam szukam chętnych do gry w HoMM4, mam Internet od nie dawna. Nie grałem jeszcze w sieci, ale chętnie zagram wieczorami. Próbowałem na GameSpy ale nie ma chętnych. Wiec proszę osoby zainteresowane grą o kontakt. Lub pomoc w skierowaniu mnie do krainy gdzie jeszcze grają w czwórkę.

Mój GG 6314796.

Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 18.01.2014, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Ja również bardzo chętnie zagram w IV z innym graczem, z komputerem gra jest jakaś...schematyczna. Każdego, kto chciałby spróbować swoich sił zapraszam.

Z pozdrowieniami z Niebytu
Solon

Witam was wszystkich jestem tu od niedawna, rzekłbym że od wczoraj, narazie zapoznaje sie z jaskinią ale w HoMM4 to chętnie bym z kimś zagrał. Wole 4 od 3 ale tą drugą też nie gardzę. Niestety mam internet od niedawna i moje doświadczenie odnośnie grania przez sieć jest praktycznie żadne czego nie można powiedzieć o mojej grze w HoMM4. Nie bardzo wiem czego potrzebuje żeby zagrać przez sieć :( ale mam nadzieję że może ktoś mi pomoże :) .

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 11.04.2011, Ostatnio modyfikował: Corwin

A swoją drogą, posty można edytować, a do życzeń służy topic o wdzięcznej nazwie Toasty.
Zmartwię was - nie zagram z wami w HIV :)
Pozdrawiam


"Wojny zaczynają się i kończą ale moi żołnierze pozostają wieczni" - Tupac Amaru Shakur

Zapraszam do wzięcia udziału w turnieju Heroes of Might and Magic 4 online. Zapisy trwają do końca maja. Do zdobycia atrakcyjna nagrody:
http://www.gildiageneralow.pl/images/nagrody.jpg

Aby zagrać w turnieju wystarczy się zarejestrować w lidze gildiageneralow.pl oraz przejść weryfikację nawiązania udanego połączenia.
Rejestracja w lidze:
http://www.gildiageneralow.pl/rekrutacja/
Strona turnieju:
http://www.gildiageneralow.pl/x_homm4_2009_1_chwala_herosom_regulamin.php

Zapraszam!!!

Chetnie pogram z kimś w herosa 4 przez sieć.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.02.2011, Ostatnio modyfikował: Duzeom


Witam wszystkich forumowiczów ja jestem tu po raz pierwszy i mam nadzieje że nie ostatni:)
Jeśli dalej jest ktoś chętny do gry w H4 po sieci to zapraszam:)
Nazwa sieci w programie Hamachi (google nie gryzie jak ktoś nie wie co to) -

H4polska

hasło natomiast to

jaskinia

.
Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia do tejże sieci, w ten sposób o wiele łatwiej dojdzie do gry nawet dla osób które tak jak ja nie mogą grać przez GameSpy (firewalle, wewnętrzne IP itp). Ja od razu mówię że nie jestem dobrym graczem i wielu zje mnie na śniadanie, do tego moje doświadczenie w grze po sieci w herosów jest równe 0, mimo to zapraszam:)
pozdrawiam

Ja również chętnie zagram przez hamachi (nazwę sieci już podał Suchar).


„Więc po co to wszystko, skoro jestem jedynie nic nie znaczącym pyłem we Wszechświecie? Wiedza! Poznać Wszechświat to tak jakby wznieść się poza jego granice.”

Siema,założyłem właśnie sobie tutaj konto i szukam osoby chętnej do gry... :p
To mój nr gg: 11170399 :)

Ja również jestem chętny do gry :D jestem w tej sieci oczywiście, pisać na gg w razie czegoś numer w profilu :d

Jestem chętny na grę. GG znajdziecie w profilu.


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Z chęcią skopałbym pancerz niektórym graczom, choć wiem, że to ja skończę ze skopanym pancerzem :D

GG w profilu. Piszcie nawet, gdy jestem niedostępny - mam wyłączoną opcję pokazywania statusu nieznajomym.

Czytam te wszystkie posty w Jamie Strategów i naprawdę jestem pod wrażeniem waszej wiedzy na temat Heroes 4.
Czy nie ma nikogo kto by chciał sprawdzić swoją wiedzę w grze przeciwko prawdziwemu przeciwnikowi(z komputerem to całkiem inna gra).
Rzucam rekawicę każdemu kto ma siły na tylę żeby ja podjąć.
W tej stworzonej sieci mam na mysli:
H4polska
Niestety nie ma wielu chetnych do gry.
Piszcie do mnie jak chcecie pograć,na ta grę zawsze znajdę czas:)

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 23.10.2010, Ostatnio modyfikował: Corwin

Cześć. Zagram online w H4, gg 7719268 . Widzę, że sieć H4polska jest już pełna? Dotychczas grałem tylko vs komputer.

ja zagram teraz :P i moj kumpel z rla jest ktos chetny ?

Kto chce ze mną zagrać mam duże doświadczenie ale będe dawał fory :)
GG;23403642

Nowa sięć w hamachi

nazwa h5polska
hasło 123456789

Ja byłbym skłonny. Nigdy nie grałem przez sieć, ale w H4 człowiek vs. człowiek może być ładnym wyzwaniem. Na razie muszę zrobić porządek z kompem, ale jak co, to odezwę się na twoje gg.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

13479742 moje gg
Kto chce że mna walczyc przez interne w heroes 4 pisac na moje gg

Witam, kto chetny pograć w herosów 4 ?? gg 4837391